Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy 0,5 GB internetu wystarczy na miesiąc?


railroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Może temat, nie na to forum, no ale ;) Mam pytanie, czy 0,5 GB internetu wystarczy w smartfonie na miesiąc przy sporadycznym użytkowaniu neta?

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Sporadycznym, bez oglądania filmików tak, ale to mało.

Ja kupiłem starter w Orange free i za 50zł mam gratis 2.75GB neta i tak przez jakiś czas już 12GB mi się uzbierało :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

cichy

 

On mówi o 500mb neta :P

 

Powinno ci starczyć , ale jeśli oglądasz yt to nie

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

yy.. jak ci może zostawać 2GB z 0,5? Moze odczytałeś jako 5 GB? a poza tym oferta Orange.

A poza tym, wybrałem dobrą oferte? Nie dzwonię za dużo, smsuje trochę. a na internet to sporadycznie.

qbhe.png

 

@edit: czy 500MB starczy na posiedzenie chwile na FB?

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Aaa, przewidziało mi się że 5 GB. No ja mam właśnie tyle w jakiś tam ofercie Plusa i nie wyobrażam sobie korzystania ze smartphonu jeśli masz tylko 500 MB. :)
Jak sporadycznie to może i tam wystarczy. :) Przepraszam za pomyłkę. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

No a ta oferta którą wybrałem na obrazku jest w porządku? I czy 500MB wystarczy na posiedzenie na FB np. co dwa dni ? I ogolnie na na neta? Ile wogole srednio zabiera MB za wczytanie się 1 strony?

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Zależy jakiej , ale m.wp.pl zabiera ok. 0,5mb

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

No a ta oferta którą wybrałem na obrazku jest w porządku? I czy 500MB wystarczy na posiedzenie na FB np. co dwa dni ? I ogolnie na na neta? Ile wogole srednio zabiera MB za wczytanie się 1 strony?

W Orange jak aktywujesz usługę "Orange World" (darmowa tylko trzeba aktywować po zalogowaniu na Orange Online) będziesz miał dostęp do FB za darmo bez utraty pakietu tylko będziesz musiał na niego wchodzisz przez stronę startową Orange. Mało wygodne, ale jest taka możliwość.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ja mam dość dziwną rzecz. Mam pakiet 400mb co miesiąc po doładowaniu w orange. I powiem wam tyle, że tego nie da się wykorzystać. Wiem, że może to być dziwne, ale mam cały czas odpalonego w tle: facebooka, poczte, siedzę na komórce na internecie tyle ile mi trzeba, nawet pobieram drobne aplikacje i i tak zostaje mi na koniec miesiąca 300mb. To naliczanie jest jakieś niemożliwe, ale cieszę się że u mnie tak jest. Mam telefon Windows Phone.

 

Natomiast mój kolega kupił pakiet 100mb i wykorzystał go w jeden dzień na przeglądanie stron www o.O Nie mam pojęcia od czego to zależy. Miał on androida - wiadomo że pobiera mase niepotrzebych rzeczy, ale było idealnie zużycie 100mb przez google chrome.

Opublikowano

 

Zależy jakiej , ale m.wp.pl zabiera ok. 0,5mb

 

czyli 5 mb? czy ile?

 

I da się sprawdzać co chwile ile zostało MB do wykorzystania?

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

Ja mam dość dziwną rzecz. Mam pakiet 400mb co miesiąc po doładowaniu w orange. I powiem wam tyle, że tego nie da się wykorzystać. Wiem, że może to być dziwne, ale mam cały czas odpalonego w tle: facebooka, poczte, siedzę na komórce na internecie tyle ile mi trzeba, nawet pobieram drobne aplikacje i i tak zostaje mi na koniec miesiąca 300mb. To naliczanie jest jakieś niemożliwe, ale cieszę się że u mnie tak jest. Mam telefon Windows Phone.

 

Natomiast mój kolega kupił pakiet 100mb i wykorzystał go w jeden dzień na przeglądanie stron www o.O Nie mam pojęcia od czego to zależy. Miał on androida - wiadomo że pobiera mase niepotrzebych rzeczy, ale było idealnie zużycie 100mb przez google chrome.

google chrome wszystko wyjaśnia.

Najgorszy shit ever.

@Up.

Tak da się, jest od tego masa programów, a jak masz andka 4.0 wzwyż, to idzie sprawdzić nawet w ustawieniach sieci.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Ogółem 500mb to sporo jak na samo przeglądanie neta ( mi w tydzień na chrome + internet na note 2 schodzi około 200mb w tydzień z czego ja gram w plemiona przeglądam fora itd.)

+ moje pobieranie bajerów itd. Ale to tylko dla zabawy.

Styknąć styknie ale 50 zł za 500mb to trochę drogo.

 

Zależy to głównie od tego ile danych będzie musiał net przetworzyć + ile danych pobrać.

Przez reklamy i te bajery od FB może być więcej.

Około setnych megabita za 1 strone :) Nie możliwe jest raczej aby pobrało 0.1mb za 1 strone to nawet nie ma sensu -,-. to otworzysz 10 linków na tej stronie i 1mb Ci zejdzie? No raczej nie..

graphic.png
Opublikowano

Ogółem 500mb to sporo jak na samo przeglądanie neta ( mi w tydzień na chrome + internet na note 2 schodzi około 200mb w tydzień z czego ja gram w plemiona przeglądam fora itd.)

+ moje pobieranie bajerów itd. Ale to tylko dla zabawy.

Styknąć styknie ale 50 zł za 500mb to trochę drogo.

 

Zależy to głównie od tego ile danych będzie musiał net przetworzyć + ile danych pobrać.

Przez reklamy i te bajery od FB może być więcej.

Około setnych megabita za 1 strone :) Nie możliwe jest raczej aby pobrało 0.1mb za 1 strone to nawet nie ma sensu -,-. to otworzysz 10 linków na tej stronie i 1mb Ci zejdzie? No raczej nie..

za 50 zł będzie miał to co wybrał, czyli minuty sms + net i coś tam, w postach wyżej jest lista jakie pakiety ma wybrane. :)

Opublikowano

Zapodajcie jakąś aplikację albo sposób jak sprawdzić ile MB zostało w abonamencie do wykorzystania.

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

http://www.app-mobile.net/android-app/3g-watchdog-pro-1-23-1-apk.html Proszę , bardzo dobra bo sam używałem kiedy miałem androida :)

 

@edit

 

Linki do pobrania są na dole :D

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...