Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Nocturne czy nadal warto kupić (rankedy i normale)


JesteGejmere

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ganki ma świetne,ale nie jest tak bardzo przydatny w late game(są po prostu lepsze picki).Polecam Ci go robić pod offtank'a,ponieważ niektórzy robią go full AD.

Opublikowano

Imo to naprawdę świetny champ

Nocturne


Plusy:
- znakomity jungler i ganker
- spore obrażenia
- użyteczne CC (strach po pewnym czasie)
- tarcza absorbująca CAŁKOWICIE następny skill rzucony na Nocturne'a
- jedno z najlepszych ulti do gankowania jakie są dostępne w LoL

Minusy:
- obrażenia pochodzą głownie z autoataków wobec czego musi być blisko wroga, co wiąże się z ryzykiem zgonu jeżeli coś pójdzie nie tak
- w 90% przypadków powinno grać się nim jako jungler co nie każdemu pasuje
- dobry gank w dużej mierze zależy od trafienia skillshoota co pozwala na złapanie przeciwnika i pozostanie na jego plecach

Pomogłem? Daj Like

Opublikowano

Opłaca się. Ale tak jak Kleas napisał. Dobrze go robić pod takiego offtanka np. złożyć jakiegoś Omena czy coś.

Ale nie rób go pod full tanka bo to się mija z jego przeznaczeniem ;]

snikersproject1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...