Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] 4Story PW


AleTypek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wspominałem w innych tematach zapraszam do gry na serwerze 4story.pw oczywiście na Derionie którego dużo mniej podczas wojen i zabaw w ardir. Dla ogarniętych graczy w dalszym ciągu mam bardzo ładne biżu, niestety komplet tylko dla Magów bo sam od 3 lat nim gram.

 

a tu mały przedsmak filmiku który się ukaże już niebawem, nagrań mam już około 30 więc ten filmik to jedynie kropla w morzu z tego co będzie za kilka dni :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=p_dPzn84EJI&feature=youtu.be

Opublikowano

jeżeli masz jakieś biżu chętnie przyjme i zaczynam grę ;D

możesz od razu podać strone 4story.pw?

Opublikowano

Dostałem kilka wiadomości prywatnych abym zrobił screny swoich postaci, jednak screny łatwo podrobić także miłego oglądania, jest to stan itemów na 27 października 2013r.

 

http://www.youtube.com/watch?v=MNpuZSfn7A0&feature=youtu.be

PS. odgrzebałem swój stary filmik z PL. niestety jest nagranie tylko z td20 i td30, jednak warto zauważyć jakim karabinem się posługiwałem bo aż kusza +21 z bonem 39/22/23 oraz mieczyki 7/19/9 i 26/20/9, cały sprzęt już dawno sprzedany za godziwą cenę.

 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...