Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IGE Network S6EP3 | Zentinial 50x/25% | ETX 200/35% | 24/7 long term


Eron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Przedstawiam wam siec serwerow IGE. Niski exp - Zentinial i wysoki exp ETX.

- www :

http://ige-network.com/ 

(wybierz Zentinial lub ETX)

- rejestracja :

 http://ige-network.com/

(wybierz Zentinial lub ETX)

- Pralka - ustawienia Global

- Wcoin wylacznie za Eventy w grze(BC/DS/CC itd.) i codzienne glosowanie (panel gracza na www)

 

 

 

ZENTINIAL :

ad.png

ETX :

etxad.png

Opublikowano

server zajefajny. graczy trochę mało bo tylko 70, ale rozkręca sie powoli. za tydziń ma startować cs. Konfigi są kozackie - na golda idzie sie w full pt a i to k5 dopiero raz udało sie zabić.

Są brudasy do bicia i wietnamce do ks :D

Server stabilny, admini przynajmniej 2-3 razy dziennie wpadają i wszelkie tematy na bieżąco ustawiają.

Aaa, i nie ma donate - koniec z pedałkami w fo setach za kasę od mamy :D

Zapraszam na server!

Opublikowano

Średnio 60 osób online. W dzień więcej polaków i europejczyków, w nocy ryżojady grasują. Server stoi i ma się dobrze, przynajmniej ten 50exp - bo 200 prawie leży z braku graczy. Jest dość ciężko, ale przynajmniej ciekawie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

masz jeden temat wyzej ;p ige network ex702 25x 50x 200x 500x start 1 grudzien. teraz jest otwarta beta, do 1 grudnia mozecie sobie zobaczyc co I jak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...