Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] FunTab 7.0 Nie Działa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ostatnio zmieniłem room w FunTab 7.0 z orange na czysty 4.2.2 było o niebo lepiej nawet gta 3 szło w miarę dobrze podłączyłem do ładowania tablet pod usb, rano wstaje wchodzę do menu zmiesza sie i wyłącza 0 odzewu jak dam reset to wyskoczy android i się ładuje po 5 sek zawiesza i słychać takie tykniecie z głośnika

Opublikowano

Zainstalowałem od nowa system za pomocą PhoenixCard ale mam teraz inny problem co 2 h tablet sam się restartuje i już nie ma ochoty się włączyć i znowu system odnowa trzeba stawiać, zainstalowałem teraz 4.0.4 i na razie nic się nie dzieje, ale zależało mi na tym 4.2.2 bo był lepszy i szybszy i ma ktoś polecić aplikacje na nowe menu i na to żeby był wydajniejszy trochę w grach (nie licze na cuda ;3) i po 2 orange oferowało 512mb ram a jest 348 może ktoś to mi wytłumaczyć ?

Opublikowano

Tablet ma pewnie te 512MB, ale system rezerwuję pewną część dla siebie, dlatego masz mniej niż w parametrach podanych przez Orange. Jeśli zależy Ci na 4.2.2 to poszukaj innych romów na tej wersji androida, na pewno coś znajdziesz.

Opublikowano

Tablet ma pewnie te 512MB, ale system rezerwuję pewną część dla siebie, dlatego masz mniej niż w parametrach podanych przez Orange. Jeśli zależy Ci na 4.2.2 to poszukaj innych romów na tej wersji androida, na pewno coś znajdziesz.

nie znam sie na zgodnosci doradzisz cos ?

Opublikowano

Nie wiem jaki rom miałeś wcześniej, nie mam FunTaba więc ciężko mi powiedzieć, możesz sprawdzić:

 

http://forum.android.com.pl/f821/funtab-7-0-android-4-2-2-a-327233/ - czysty rom 4.2.2
http://forum.android.com.pl/f821/jb4-2-2-funtab7-0-cyanogenmod-10-1-phablet-ui-328251/ - cyanogenmod 10.2 (android 4.2.2)

 

Przy czym w tym drugim nie działa kamera.

 

 

///linki wychodzące poza forum ukrywamy w code code.png
///tripipi

Opublikowano

Nie wiem jaki rom miałeś wcześniej, nie mam FunTaba więc ciężko mi powiedzieć, możesz sprawdzić:

 

http://forum.android.com.pl/f821/funtab-7-0-android-4-2-2-a-327233/ - czysty rom 4.2.2
http://forum.android.com.pl/f821/jb4-2-2-funtab7-0-cyanogenmod-10-1-phablet-ui-328251/ - cyanogenmod 10.2 (android 4.2.2)
 

 

Przy czym w tym drugim nie działa kamera.

ten czysty mialem i on takie problemy sprawial a ten drugi nie ma -akcelerometr a ja w sql kamie tablet pod ksiozkami i musi mi sie obraca xD bo ten tablet na odwrut ma lepszy kont padania

Opublikowano

ten czysty mialem i on takie problemy sprawial a ten drugi nie ma -akcelerometr a ja w sql kamie tablet pod ksiozkami i musi mi sie obraca xD bo ten tablet na odwrut ma lepszy kont padania

obróciłbym to ja Tobą i to 100 razy.

 

po 1. wyjeb to chińskie gówno

po 2. kup sobie słownik ortograficzny.

Sympatyczny, Kochający, Umiłowany, Romantyczny, Wielki, Inteligentny, Empatyczny, Ludzki - po prostu JA!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...