Skocz do zawartości

[Dyskusja] Strój Clowna itp.

The_Mini_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o stroju clowna i jego odpowiedniku w nationalsach ? Jak dla mnie porażka ten strój clowna wgl. nie pasuje tak samo przerobione stroje królików ;/... a co wy o tym sądzicie ?

Mi się on bardzo podoba, nadaje klimat całej grze, bez niego ta gra by prędzej czy później upadła. Polecam go kupić i to kilka razy, będzie to bardzo mądry i opłacalny zakup.

@UP Mam nadzieje że sarkazm >.<.. Stary silnik gry sie nie wyrabia z tymi strojami i są często skoki fps (nie przez kompa mam mocnego procka i dużo giga ramu)

Co racja to racja. Kilka lat temu, gdy BF:H nie miał polskiego tłumaczenia, nie było daily clawa, ogólnie początki gry to na starym komputerze grałem bez problemu na średnich. Dwa lata temu jeszcze na najniższych dało się grać, jednak z czasem i kolejnymi aktualizacjami były coraz większe lagi i przestałem grać. Jestem ciekaw, czy dziś na starym komputerze poszedł by mi sam luncher.

@UP

Wytwornym Gnatogryzem Berniego* ;)

@3UP

Hmm to, że BFH "schodzi na psy" nie jest winą tylko i wyłącznie EA ... Nie, żebym ich bronił, bo winni są, ale między innymi. Otóż gracze też się temu przyczyniają :/ Gdyby nie kupowali tego, co oni dodają, byłoby pewnie lepiej -EA zauważyłaby, że się nie podoba, mogliby to zmienić/ewentualnie poprawić. Niestety - zawsze znajdą się naiwne osoby, które kupują, wcześniej nie myśląc -.-

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] Strój Clowna itp.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...