Skocz do zawartości

[Champ] Kogo Polecacie? Zarobek

FoczQa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Graj postaciami zalecanymi, póki nie zaczniesz ogarniać czegoś porządnego :P A tak wracając do tematu to polecam ci Jaxa , przyjemna postac nie aż taka trudna :)

2. Zależy bo możesz robić linki referencyjne ( zapraszanie znajomych) Chodzi w tym o to że znajomy zakłada konto z specjalnego linku jesli dobije 10 lvl to ty dostajesz 500 pz a za 10 zaproszona osbe ( która dobiła 10 lvl) dostaniesz 975 rp :P ale przypominam iż rp jest walutą płatną wiec tak łatwo ich nie zarobisz a jezeli sie chcesz blizej zapoznac z linkami referencyjnymi i nagrodami to na stronie LoLa masz wypisane wszystkie nagrody :)

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

a mam pytanie : jakie kupić rzeczy na Garenie bo kumpel mi powiedział że wieża może bić po 50 z dobrymi rzeczami czy jest to możliwe? jak tak to prosze o te rzeczy

Nowłasnie to nie jest mozliwe bo wieża za pierwszym razem udeza w ciebie z iles tam dmg ale nastepne udezenie (pod rząd) bedzie o 25% mocniejsze itd. bodajże aż do 75 %

A Garenem raczej radziłbym budowac sie full tank czyli : Tabi ninja/Obuwie merkurego Lodowy młot, Omen randuina, Plemienna zbroja Włucznia atmy ( nie wiem jak sie to pisze :P) I ostatni item sytuacyjnie moze to byc np. Ostrze nieskończoności albo Anioł stróż ale wszystko zalezy od sytuacji czy potrzebujesz dmg czy tego "wskrzeszenia" lub może pancerza to kolczasta kolczuga . :)

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Champ] Kogo Polecacie? Zarobek   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...