Skocz do zawartości

[Inne] 10 Rzeczy które są potrzebne na serwer publiczny.

LegendsKruczyk

Rekomendowane odpowiedzi

93910486091638217739.png

1. Autorska mapa

2. Autorski Pomysł na serwer.

3. Autorski Pomysł na użycie pluginów.

4. Sloty +40

5. Dodatki do rozgrywki w przystępnych cenach. (VIP)

6. Administracja która słucha i jest dostępna ok. 1 godzine dziennie.

7. Brak bana za przeklinanie/przeszkadzanie (Leprze JAIL)

8. Jak dajesz jednemu za darmo bez okazji typu event. Daj też innym.

9. Daj Kamienne Narzędzia na początek bo drewniane są bardzo nie dobrę.

10. Ostrzegaj przed cofkami oczyszaniem i nowym sezone.

Ja jak prowadziłem swój mały serwer. To zawsze dawałem bany na 2 dni za przeklinanie. Przecież to brak kultury i również przeszkadzanie. Jeśli serwer jest dobry to wystarczy nawet 20 slotów. Moim zdaniem liczy się jakość a nie liczba slotów.

Co do punktu 8 to mam pewne zastrzeżenia. Jeśli admin daje graczowi itemy za free, to serwer nie jest w porządku, a Admin to dziecko... Oczywiste jest to, że Admin NIE daje itemów graczowi. Tak jest napisane na 70% serwerach MC w regulaminie ;)

@UP: Popieram.

534721413388468938793.jpeg

7. Brak bana za przeklinanie/przeszkadzanie (Leprze JAIL)

Ja jak prowadziłem swój mały serwer. To zawsze dawałem bany na 2 dni za przeklinanie. Przecież to brak kultury i również przeszkadzanie. Jeśli serwer jest dobry to wystarczy nawet 20 slotów. Moim zdaniem liczy się jakość a nie liczba slotów.

Na moim za ortografie / przeklinanie są kicki / mute lub w skrajnościach tempban ;)

@UP, UP2, UP3

Całkowicie się zgadzam.

Po 1. Admin nie powinien dawać itemów graczom ;)

2. Ortografia to podstawowa rzecz i aż szkoda patrzeć np na to :

,,kupje czcine, dam za niom dwa djaksy, kto kce"

To jest po prostu masakra.

Ja wlepiałem bany za byle gówno i było ok gracze się uczyli kultury oraz czytali regulamin.. moim zdaniem ten temat jest do usunięcia bo jest zbędny osoby znające się wiedzą o co chodzi a świeżaki niech uczą się od najlepszych lub robią wszystko sami na localhoscie...

#1. Nie koniecznie, nic nie stoi na przeszkodzie żeby użyć coś z np. PMC (jeśli twórca na to pozwala), ważne żeby to dobrze wykorzystać:]

#4. Sloty 40+? Zależy od serwera i ilości graczy. Jeśli ktoś nie ma dedyka tylko hosting to nie będzie płacił za 500 slotów, żeby były puste.

#7. Brak bana za przeklinanie/przeszkadzanie? Rozumiem jak ktoś jednorazowo rzuci, ale nie jak wjeżdża ludziom na serwerze od k#### czy celowo, pomimo upomnień przeszkadza w grze.

#8. Nie dawaj nigdy, chyba że ktoś stracił z twojej winy/przez serwer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Inne] 10 Rzeczy które są potrzebne na serwer publiczny.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...