Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak mieć ikonę przy swoim serwerze na liście serwerów 1.7?


HugoZvPlayZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[TuT] [1.7+] Jak mieć ikonę przy swoim serwerze na liście serwerów



1. Tworzymy nowe folder o dowolnej nazwie.


2. Pobieramy pliki minecraft_server.1.7.2.jar i Start.bat.


Download:


minecraft_server.1.7.2.jar



https://www.dropbox.com/s/4s33jdlx1ka0r5q/minecraft_server.1.7.2.jar

Start.bat



https://www.dropbox.com/s/plyk7xp0qvfqf5j/Start.bat

3. Przenosimy wcześniej pobrane pliki do wcześniej utworzonego folderu.


4. Uruchamiany plik Start.bat.


5. Czekamy aż wyskoczy:


"Done (15,734s)! For help, type "help" or "?""


6. Wyłączamy serwer wpisując w konsoli serwera:


"stop"


i klikamy:


"ENTER"


7. Tworzymy nowy obrazek:


- Nazwa: server-icon


- Wymiary 64x64 pixeli


- Format .png


8. Przenosimy stworzony obrazek do wcześniej utworzonego folderu.


9. Uruchamiamy plik Start.bat.


10. I mamy ikonę przy swoim serwerze na liście serwerów.


Wygląda to tak:


1382622855-U1017799.png



Skan:


minecraft_server.1.7.2.jar



https://www.virustotal.com/pl/file/b4139899700c1bdbf72880eec4bdb9e46c2cf22d1724a48a018ee0330035462e/analysis/1382898759/

Start.bat



https://www.virustotal.com/pl/file/3daf36e46bd650eb2703c2758d3a785eff20421cd00e381a764c0b698457e898/analysis/1382898945/

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...