Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer AnimalCraft już wkrótce. FreeBuild + MiniGames. Zapraszam [ 1 osoba vip na zawsze ] [Splegg] [TntRun] [MobArena] [Areny PvP] [PlotMe]


Gilroj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1ryb.png


IP Serwera: 213.189.52.243:25657 (w weekend będzie domena)


Sloty: 50 (jak będą gracze to i będą sloty)
Potwory: Tak i /warp sv


Zwierzęta: Tak


PVP: Tylko na arenie


Whitelist: Nie




0vg3.png


SupersMarios - Właściciel
REKRUTACJA - Administrator

REKRUTACJA - Moderator

REKRUTACJA - Budowniczy

Napis mi coś na skype o sobie i może cie przyjmę

(Krycho1922)


j4w6.png


- Wiele eventów

- Posiada Splegg

- Posiada TntRun

- VIP za 11 zł

- Serwer sponsorowany=nie padnie :)


- Drop z stone ( nie będzie oszustów )

- Zaproszenie kolegów do działki :)

 

- Arena OX AUTOMATYCZNA

- Parkour z nagrodą co 3 dzień

- Sponsorowany TeamSpeak3

ip:188.116.52.232

- Wersja 1.6.4

- ItemShop w pełni AUTOMATYCZNY

 

- Ogarnięta i wyrozumiała Administracja


- Odlagowywanie serwera co 10 minut


- Zapis mapy co 5 minut


- Sklep na stronie www


- ADMINISTRACJA NIE ROZDAJE ITEMÓW

- Pierwsza osoba dostaje Vipa na zawsze

d997.png

 http://www.iv.pl/ima...96190689028.png

http://www.iv.pl/ima...44531140185.png


http://www.iv.pl/ima...16531554869.png

http://www.iv.pl/ima...60595739587.png


http://www.iv.pl/ima...96051064389.png


http://www.iv.pl/ima...73034449669.png


http://www.iv.pl/ima...00737613050.png
 
Opublikowano

Na pewno wbiję na serwer spodobał mi się

@edit już wbiłem mój nick Treek ,widzę że jestem jako pierwszy :D

Widzę że admina nie ma to wbiję potem na serwer

junior.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...