Skocz do zawartości

International [Dedyk] [Beta Testy]

marcin941

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie chcę nic mówić ale te screeny nie są z Twojego serwera.. Czyżby FAKE? to wyłudzania passów?

Jesteś w błędzie, z mojego serwera, i nie to nie jest wyłudzanie passów...

Ludzie, czy to, że chcę postawić serwer to jest coś złego? nie no, najlepiej na gotowcach, chociaż... Wtedy też było by, że nie mój serwer... Serwer jest mój, screen'y są.

banner.gif

Screeny są nie prawdziwe ! w paczce są jakies z angielskiego serwera a w prezce calkiem inne..

Zaraz dam edit czy serwer wgl dziala

@Edit: Serwer to Fake.. Client wgl jakis z gotowca nawet nie po polsku i blad przy logowaniu wiec radze zamknąć temat i bana dla tego typa :/

Łatka (pliki ROOT) zostały poprawione, jeżeli tak bardzo się boicie, że to strona do wyłudzenia kont, to poczekajcie na stronę pod serwer, jutro może pojutrze będzie...

Klient jest po angielsku mistrzu ponieważ jak w/w "Serwer z myślą o tym aby grali na nim gracze z innych narodowości" Angielski jest obowiązkowym (przynajmniej w większości państw) obowiązkowym językiem aby się porozumieć z obco krajowcem...

@Edit: Screen'y są prawdziwe, umiesz czytać chłopcze? robiłem screen'y jak zmieniałem akurat języki czy działają, a te w preżce są już na serwerze pod testy, dlatego są też inne już...

banner.gif

Ludzie dajcie mu spokój.

Nigdzie nie widziałem:

Passy podawaj tylko takie jak na innych serwach.

Więc nie wyłudza nic, a serwer nwm jaki bo prezentacja nic nie mówi.

Zachęcenie graczy takim czymś ... To marny traf .

Ale powodzenia i Pozdrawiam :)

@P.S. nikt Ci serwa nie broni stawiać, ale jak coś robisz, to zrób to tak aby były to dobre.

Bo jeżeli robisz coś pierwszy raz i bez sensu, to lepiej nic nie rób ...

Pieniądze szczęścia nie dają.

Status postów.

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/1 000/10 000/100 000/100 000 000 000

Ludzie dajcie mu spokój.

Nigdzie nie widziałem:

Passy podawaj tylko takie jak na innych serwach.

Więc nie wyłudza nic, a serwer nwm jaki bo prezentacja nic nie mówi.

Zachęcenie graczy takim czymś ... To marny traf .

Ale powodzenia i Pozdrawiam :)

@P.S. nikt Ci serwa nie broni stawiać, ale jak coś robisz, to zrób to tak aby były to dobre.

Bo jeżeli robisz coś pierwszy raz i bez sensu, to lepiej nic nie rób ...

Dziękuję za chociaż dwie osoby które mnie rozumieją, oczywiście przepraszam za prezentacje, dzisiaj już będzie wgrywana strona na hosting, jutro poprawię prezentację ;]

banner.gif

Dobrze więc... Zlejcie tą preżkę, Boże, prezentacja zła to jak jeden zhejtuje to reszta jak psy za nim powtarzają... Ma tu ktoś swoje własne zdanie? Dobrze jak na początku olejcie tą preżke skoro chcecie, będzie oficjalny start to będzie PR0 preżka, a na becie sam te przetestuje najwyżej jakiś koleszka mi pomoże....

banner.gif

Dobrze więc... Zlejcie tą preżkę, Boże, prezentacja zła to jak jeden zhejtuje to reszta jak psy za nim powtarzają... Ma tu ktoś swoje własne zdanie? Dobrze jak na początku olejcie tą preżke skoro chcecie, będzie oficjalny start to będzie PR0 preżka, a na becie sam te przetestuje najwyżej jakiś koleszka mi pomoże....

Nikt po nikim nie powtarza... każdy widzi że to badziewnie jakieś, zrozum że dobra prezka to połowa sukcesu? Ludzie to wzrokowcy coś co cieszy oko zawsze lepiej się przymnie. Nie ważne że masz super pliki i super serwer jak i tak nikt na niego nie wejdzie właśnie z powodu prezentacji, więc jak forumowicze Ci mówią, że prezka do bani to zmień ogarnij trochę to i będzie git. Tłumaczenie, że to BETA nic nie da ;)

Edit.

-paczka z SS nie działa ;)

- zgodnie z punktem 15 lokalnego regulaminu "Wszystkie linki wychodzące poza MPCforum wstawiamy w code" Twoje do maczki ss niestety nie są.

- ten ss weryfikujący to tez nie zbyt czytelny xD Na to tez powinien być punkt w regulaminie ale niestety nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum International [Dedyk] [Beta Testy]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...