Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Taniego hostingu / ścieżek do uruchomienia minecrafta


D4n100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam hostingu minecraft:
- 100MB ramu na slot
- Max. 1.30zł za slot miesięcznie
- item shop
- najlepiej z silnikiem spigot (ale może być bez) (bukkit musi być!)

 

Hostingi które z góry odpadają:

- disconnect (za duża cena)

- pixelteam (brak item shopu)

- enderchest (mało ramu)

- pukawka (inaczej maxcraft) (za duża cena)

- craftserve (za duża cena)

- mine24 (za duża cena)

- mineserv (za duża cena)

- WSZYSTKIE darmowe hostingi (typu mandziocraft, freeservers, darmocraft)

- ycraft (hosting padł)

- craftshell (złodzieje)

- crafthost (za duża cena)

- leaseweb (inaczej gameservers) (hosting nie jest polski)

- minecrafthosting (hosting nie jest polski)

- slotex (za duża cena)

- ownserver (za duża cena)

- mcserwery (za duża cena)

- sored (za duża cena)

- strefaserwerow (za duża cena)

- hostmine (jakieś jaja se robią! nie podali ceny ani ilości ramu, dodatkowo nie ma wersji 1.6.4)

- gamershost (za mało slotów)

- mcservere (najnowsza wersja to 1.4.2 ? -.- chyba se jaja robią)

- maxrate (za mało slotów)

- servhost (za duża cena)

- gameserv (za duża cena)

- gameslot (za duża cena)

- ovh (chcę 40 slotów, a nie 1500)

- dedyki.net (mało opisane, za duża cena)

 

Oraz ścieżek do uruchomienia minecrafta non-premium do wersji:
- 1.6.4
- 1.6.2
- 1.6.0
- 1.5.2
- 1.5.1
- 1.5.0
- 1.4.7
- 1.4.6
- 1.4.5
- 1.4.4
- 1.4.2
- 1.3.2
- 1.2.5
- 1.2.3
- 1.2.0
- 1.1.0
- 1.0.0

Oczywiście ścieżki muszą działać.

Za pomoc dam LIKE ;)

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

Popatrz na lvlup.pro

Mozesz sie dogadac z nimi, ja mam tam serwer i nie wystepuja lagi. Maja neta 100mb/s per slot.

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

 

pukawka.pl
gameserwer.pl
enderchest.pl
mchost.pl
minecraftahosting.com 
neverdiass.pl
netshoot.pl
postrzelaj.pl

80% wymienionych nie istnieje. Więc nie pisz bzdur. i jeszcze dajesz jakiś adres "postrzelaj.pl" do cs a to dział minecraft.

Opublikowano

Ludzie... Nauczcie się czytać ,niektóre hostingi ,które podaliście to są na tej liście co wymienił.

 

@topic

Sprawdź fiberhost lub cubehost.pl

 

Osobiście mnie ten drugi przekonuję ,więc bym go wybrał.

Oczywiście jeśli chcesz zadbać o optymalność serwera ,pobierz sobie silnik Spigot.

Opublikowano

 

www.ovh.pl

Kimsufi ok. 100zł 16GB

Oblicz sobie cenę :)

 

www.sored.pl

275zł 30GB

 

Ovh nie przyjmuje zamówień na serwery dedykowane, gdyż się stali się sami dla siebie swoją własną konkurencją. Całość można przeczytać na ich stronie.

Sored - sprytnie skonstruowana oferta, ale postaram sie wyjaśnić na czym polega.

Oferta z Maxcraft.pl oferta Max jest lepsza bo daje 64 GB ram za 10,20 zł, bo tyle kosztuje serwer 6 slotowy, gdzie już można wyłączyć limit ramu - też wyjaśnię o co chodzi.

 

Oferty w których oferują tylko ram istnieje ograniczenie w postaci procesora. No nic tak nie obciąża procesora jak serwery Minecart i szukanie pozaziemskich cywilizacji.

Każdy hosting ma w regulaminie punkt:

5. Zabronione jest:
d. Uruchamiania aplikacji mocno obciążających maszynę.
Dotycz to wszystkich hostingów z Maxcraft włącznie.
Ale jak tu wykorzystać 30 GB ram i NIE obciążyć mocno procesora ?
Jestem przekonany, że jeżeli uruchomimy serwer z modem pokemine lub pokrewnym (ma bardzo duży apetyt na zasoby serwera) z 500 zajętymi slotami to szybko administracja zablokuje nam konto.
Wiec tych 30 GB nie da się wykorzystać?
No raczej nie.
To jest jak z miejscem na dyskach na hostingach www. Skuteczny zabieg marketingowy. Brawo.
Spójrzmy na to z innej strony
Maszyny pod takie rozwiązania mają od 128 do 256 GB ram więc albo mieści się tam albo 4 albo 8 takich 30 GB kont.

Nawet przy cenach serwerów dedykowanych z OVH np: HG Hybrid minus 8 x 274 zł to zostaje raptem z maszyny457 zł minus vat daje

371,54 minus podatek dochodowy i zostaje 312,22 - trochę mało. Nawet przy większej ilości maszyn trudno będzie utrzymać z tego siebie, i jakiś pracowników.

To jak to się może opłacać ?

A czy w ofercie jest jakaś gwarancja tego ramu ? Na pewno tylko 8 klientów korzysta z tej maszyny ?

A jeżeli na takiej maszynie można zmieści tyle na ile pozwoli procesor (bo to moc procesora jest wąskim gardłem), dla czego nie zarobić, skoro są wolne moce, bo część klientów ich nie wykorzystuje ?

To się nazwa overselling i jest normalną praktyką handlową na całym świecie.

A teraz Maxcraft 64 GB za 10.20 ? Tak, ale na 6 slotach. Owszem można się postarać o to, żeby zająć owe 64 nawet z jednym slotem, ale wtedy wkracza Pan admin i cytując pkt. regulaminu o nadmiernym wykorzystaniu zasobów, wyłączy ów serwer. Jak jest cel możliwości wyłączenia ramu ?

Bo:

- serwery Minecarft zazwyczaj zajadają mniej niż im się ustawia i dynamicznie sobie zarządzają zapotrzebowaniem na pamieć

- część klinetów nie wykorzystuje swojego ramu, więc inni którzy go potrzebują więcej, mają go do dyspozycji

 

Prawda jest taka, że wszystkie hostingi odsprzedają moc sprzętu i łącza, narzucając swoją marżę, za to co robią, czyli: panel z wieloma funkcjonalnościami, doświadczenie i wiedzę przekładaną na stabilne działanie serwerów i wsparcie techniczne klientów.

Nie ważne jak to sprzedają czy za wielkość ramu czy za sloty. Końcowy koszt dla klienta będzie podobny.

Co z tego, że możesz na hostingu rozliczanym za ram uruchomić 10 serwerów po 200 slotów, jeżeli te sloty kiedy zostaną zapełnione to Ci konto zablokują, bo za bardzo obciążasz ?

Czyli ile możesz mieć zajętych slotów ? Dokładnie tyle ile w hostingu rozliczanym za sloty.

 

Merytorycznie, obiektywnie, pozytywnie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...