Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy taki sprzęt uciagnie LoLa?


witti97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam do kupna laptopa, ktory ma:

 

4gb ramu

160gb dysk

procesor dwurdzeniowy intel core 2 duo

 

chyba to sa najwazniejsze dane.. Pytanie czy LoL bedzie smigal bez laggow z jakimis normalnymi fpsami a nie np 10..

Opublikowano

I jeszcze parametry karty sieciowej, karty wi-fi jesli to przydatne:

Karta Sieciowa LAN INTEL 10/100/1000 Mb/s
karta WiFi Wireless WLAN (802.11 a/b/n !)

Opublikowano

Zainstaluj, zobacz i daj znać jak Ci chodzi LoL. Jestem pewny, że w granicach 40-50 FPS'ów na Medium/High powinno wyciągnąć.

Karta sieciowa nie jest tutaj potrzebna, wystarczy że masz stałe dobre połączenie.

8372383248.png
Opublikowano

Na 100%, ja dałem radę grać na bardzo słabym i przestarzałym laptopie z 700 MB ramu, bardzo starym układem GPU intela i dyskiem 80 GB, komp tak zamulony że przeglądarka odpala się z 5 minut, oczywiście powodem jest zawalony system który nie był przeinstalowywany od 3 lat xD

 

Musiałem wyłączyć głos ale normalnie bez głosu 40 FPS luzem na minimum :D

Tobie to lekko poleci, pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Myślę że da radę grać płynnie na średnich detalach, spokojnie. Ja mam kompa z 2007 i śmiga a tobie by nie śmigał lol? xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...