Skocz do zawartości

<: # xMiners.pl # :> [Z] [1.6.4] [350 SLOTÓW] [PRZEJŚCIA MIĘDZY SERWERAMI] [NOWE BIOMY] [PISTOLETY] [NOWE MOBY] [SYSTEM AUTORYZACJI] [NOWE MOBY]

IntelC0r3PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ldzd.png

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Vfzd.png Xfzd.png Zfzd.png

Szukasz idealnego serwera do gry ze znajomymi?

Poprzednie serwery nie spełniły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

xMiners, to serwer tworzony dla Was z dbałością o najmniejsze

szczegóły, dzięki czemu masz pewność, że poziom rozgrywki będzie

najwyższy, a przygody, które przeżyjesz niezapomniane!

== GOTOWY NA PRZYGODĘ?! ==

W takim razie dołącz już teraz i pokaż, że jesteś najlepszy!

START SERWERA : WKRÓTCE!

Phzd.png

» ADRES IP : xMiners.pl

» TYP : Survival/Gildie

» SLOTY : 300

» AUTORYZACJA : no-Premium

» WERSJA : 1.6.4

rjzd.png

felw3p.jpgSPOŁECZNOŚĆ felw3p.jpg

Gracze to dla nas rzecz priorytetowa.

Wspólnie dbamy o to, aby na serwerze atmosfera była jak najlepsza

i abyśmy wspólnie tworzyli jedną wielką społeczność. :-)

Wasze zdanie i propozycje dotyczące serwera są dla nas bardzo

ważne dlatego udostępniamy dla Was FANPAGE na którym pojawiają

się najświeższe informacje oraz forum oparte na legalnym silniku IP.Board!

felw3p.jpgWYDAJNOŚĆ felw3p.jpg

Denerwują Cię lagi u konkurencji? Masz tego serdecznie dosyć?
U nas tego nie doświadczysz nigdy, nawet przy dużej ilości graczy.

Posiadamy maszynę o wartości ponad 400zł oparta o super szybkie dyski SSD,

32GB RAMu DDR3, oraz 8-wątkowy procesor Intel Xeon.

My myślimy z głową. Nie wpuszczamy na serwer na raz 300 osób, jakby tego było mało

korzystamy z całkowicie modyfikowanego silnika, który wspiera wiele rdzeni, oraz

wydajniej generuje chunki, a itemy od razu wpadają do Twojego ekwipunku.

felw3p.jpgSTRONA WWW felw3p.jpg

My nie ograniczamy się tylko do wtyczek na serwerze.

Nasza zaawansowana strona internetowa jest połączona niemal całkowicie

z serwerem, dzięki czemu korzystając z danych podanych przy rejestracji na stronie

sprawdzisz statystyki gildii, zaawansowane dane dowolnego gracza

np. wykopane surowce, czas spędzony na serwerze, a nawet przebiegnięta odległość!

Możesz też odzyskać swoje konto, lub zatwierdzić je

jako konto Premium łącząc się automatycznie z serwerami Minecraft.NET. :-)

felw3p.jpgDODATKI felw3p.jpg

Jesteśmy świadomi, że tradycyjny tryb rozgrywki Survival może się

po czasie znudzić. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom takich graczy i jako

wprowadzamy na serwer oryginalne dodatki np. automatyczne parkoury,

na których możesz zdobyć dodatkowe nagrody.

felw3p.jpgMAPA/GENERATOR felw3p.jpg

Nasza mapa wygenerowana jest przy pomocy autorskiego generatora,

dzięki czemu jest zupełnie inna niż wszędzie!
Nowe, niespotykane biomy, obeliski, dungeony i wiele więcej...

Serwerowy spawn zbudowany jest z największą starannością przez

znanych i utalentowanych budowniczych z największych projektów w Polsce m.in. Overland.

fnzd.png

qnzd.pngrnzd.pngsnzd.png

AvaterysPL r__d IntelCorePL

[H@] [PROGRAMISTA] [H@]

Ypzd.png

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

qe03oe.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

2c3tsl.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

nzpnbx.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

qhx82g.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

TcLd.png

Poszukujemy do naszego zespołu Moderatorów/Helperów!
Napisz podanie w odpowiedzi do tego tematu i zyskaj szansę na zdobycie nowych doświadczeń!

WZÓR:

Nick gracza:

Znajomość komend (0-10):

Kontakt:

Czas gry w Minecraft:

Czas możliwy do poświęcenia na serwer:

Coś o sobie:

Dlaczego Ty:

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Copyright by xMiners.pl.

Wszystkie prawa zastrzeżone!

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Cześć,

Pracuję aktualnie na tym serwerze jako programista i jeśli chodzi o tą kwestię z mojej strony zrobię wszystko, aby serwer był od tej strony bardzo dopracowany. ;-)
Przygotowuję między innymi stronę internetową, oraz wtyczki. Aktualnie ukończyłem we współpracy z Avaterysem 3 pluginy, które w dużym stopniu urozmaicą serwer:

xmr_Drops - Plugin, który dodaje dropy bardzo dopracowane dropy, zależne od narzędzia, poziomu fortuny (szczęścia), biomu, czy też koordynatów (y) gracza. Oprócz tego plugin łączy się z xmr_Ranking opisanym niżej. Dodatkowo statystyki wykopanych poszczególnych rud.

xmr_Ranking - Wtyczka dodająca zaawansowany system rankingu. Cały system oparty o punkty rankingu ELO znane z LoLa, zależne od doświadczenia innego gracza. Zlicza oprócz PvP ilość wykopanych rud, czas spędzony na serwerze i łączy to w jeden level. Wszystko ma połączenie z bazą MySQL, dzięki czemu na stronie internetowej również będzie dostępny ranking. :)

xmr_Proxy - Zmodyfikowany BungeeCord, który służy do przerzucania graczy między serwerami. Wszystko działające o wiele wydajniej, szybciej, mniej zasobożernie. ;-)

Więcej informacji wkrótce. ;)
~ r__d.

Witam ponownie,

xNice: Zgadzam się, że można część z tych funkcji napisać w SKRIPT, ale ja osobiście preferuję Jave. Można ciekawsze rzeczy napisać, przyda się też w przyszłości, a nie SKRIPT, który przydaje się tylko do Minecrafta... ;)
Mamy też troszkę SKRIPT'ów, ale te opisane wyżej to pluginy głównie ze względu na większe możliwości m.in. szybkie połączenie ze stroną internetową przez mySQL. :-)

~ r__d

Cześć,

Pracuję aktualnie na tym serwerze jako programista i jeśli chodzi o tą kwestię z mojej strony zrobię wszystko, aby serwer był od tej strony bardzo dopracowany. ;-)

Przygotowuję między innymi stronę internetową, oraz wtyczki. Aktualnie ukończyłem we współpracy z Avaterysem 3 pluginy, które w dużym stopniu urozmaicą serwer:

xmr_Drops - Plugin, który dodaje dropy bardzo dopracowane dropy, zależne od narzędzia, poziomu fortuny (szczęścia), biomu, czy też koordynatów (y) gracza. Oprócz tego plugin łączy się z xmr_Ranking opisanym niżej. Dodatkowo statystyki wykopanych poszczególnych rud.

xmr_Ranking - Wtyczka dodająca zaawansowany system rankingu. Cały system oparty o punkty rankingu ELO znane z LoLa, zależne od doświadczenia innego gracza. Zlicza oprócz PvP ilość wykopanych rud, czas spędzony na serwerze i łączy to w jeden level. Wszystko ma połączenie z bazą MySQL, dzięki czemu na stronie internetowej również będzie dostępny ranking. :)

xmr_Proxy - Zmodyfikowany BungeeCord, który służy do przerzucania graczy między serwerami. Wszystko działające o wiele wydajniej, szybciej, mniej zasobożernie. ;-)

Więcej informacji wkrótce. ;)

~ r__d.

Zobaczymy...

Ale takie coś można napisać w skrypcie a nie w pluginie :D (Średnio zaawansowany to napisze)

Pozdrawiam.

Z tego co wiem avaterys mial skonczyc z mc i serwerami

Avaterys przedłużył swoją karierę głównie iż dla tego bo miał skończyć projekt xMiners ;)

Pozdrawiam.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

Hej,

Jodi, jeśli chodzi o pierwsze zdanie dotyczące mojego stylu pisania nie mam pojęcia jak można mieć podobny styl pisania.

Piszę poprawnie ortograficznie, oraz gramatycznie, nie śledzę wypowiedzi Avaterysa, robię swoje, więc więcej w tej sprawie powiedzieć nie mogę.

Jeśli chodzi o drugą sprawę, to faktycznie, serwer jest tak długo zapowiadany, ale to chyba dobrze, prawda?

Chcemy wszystko naprawdę dobrze dopracować, na poprzednich serwerach Michała było sporo błędów, które wykryłem przy pierwszym wejściu na serwer.

Teraz nie może się to zdarzyć, dlatego potrzebuję czasu, aby wszystko dopracować.

Pozdrawiam,

~ r__d.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum <: # xMiners.pl # :> [Z] [1.6.4] [350 SLOTÓW] [PRZEJŚCIA MIĘDZY SERWERAMI] [NOWE BIOMY] [PISTOLETY] [NOWE MOBY] [SYSTEM AUTORYZACJI] [NOWE MOBY]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...