Skocz do zawartości

[Pytanie][Pomoc] Uruchomienie 混沌之门 - Chaos Gate Online

ara9al

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie już grających i tych którzy też się spotkali z problemem uruchomienia Chaos Gate Online.

W sumie nie wiem co to za problem bo czytać znaków chińskich nie potrafię jak i pisać.

Tak więc klikam ikonkę i uruchamiam w odpowiedzi zwrotnej wyświetla się nie najpiękniejszy Luncher ale ładny:

ypmQXaU.png

Idąc dalej - klikam taki ładny przycisk:

JvMODOh.png

Jak się nie mylę to chyba "Graj!" lub coś w tym stylu i w odpowiedzi zwrotnej dostaje dziwną wiadomość poprzez Okienko Systemu.

4MAHFxE.png

No to OK...

I co? Nic!

aed1npY.png

Idziemy dalej. Klikam jeszcze raz i co?

Jeszcze inne!

4qalBD8.png

Może coś w opcjach zrombałem? tylko że to samo miałem zanim ustawiłem to:

qAwvdie.png

76561198125051086.png

Moja konfiguracja: MSI 970A-G46 | AMD Athlon II 240 3.43GHz | WDC WD5000AADS | WDC WD20ERZX | MSI GTX750 + BenQ G920HDA + SONY SDM HS-73 |

Głupoty piszecie i tyle..

39lipo.jpg

689xww.jpg

klikasz po kolei krok po kroku tylko z pominięciem 4.

4 bo to coś na kształt przycisku "napraw instalacje" i wtedy pobiera Ci ostatniego patcha. Użyj go jeśli normalne odpalenie nie będzie działało.

0RMbv6e.png

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Po Polsku mniej więcej znaczy błąd aktualizacji zainstaluj jeszcze raz i powinno zadziałać jak nie to sprawdź antywirusa bo mi czasem blokuje nie które gry :)

Nie posiadam dodatkowo zainstalowanego a Windows Defender nie buszuje mi po dyskach, wyłapuje to co musi, czyli nic.

Głupoty piszecie i tyle..

39lipo.jpg

689xww.jpg

klikasz po kolei krok po kroku tylko z pominięciem 4.

4 bo to coś na kształt przycisku "napraw instalacje" i wtedy pobiera Ci ostatniego patcha. Użyj go jeśli normalne odpalenie nie będzie działało.

Klikałem w ten klawisz ale nie wyświetlało mi się nic :(

Spróbuję jeszcze raz zainstalować może zadziała...

@edit

A więc udało się Chaos Gate mi działa teraz i jest tak jak napisałeś Vibray. Dzięki wielkie... Szkoda że się nieco rozczarowałem tą grą (1 hit kill)

76561198125051086.png

Moja konfiguracja: MSI 970A-G46 | AMD Athlon II 240 3.43GHz | WDC WD5000AADS | WDC WD20ERZX | MSI GTX750 + BenQ G920HDA + SONY SDM HS-73 |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie][Pomoc] Uruchomienie 混沌之门   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...