Skocz do zawartości

[Pytanie] Jaki telefon :)

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych dwóch to wybrałbym S dwójkę, może jest już troszkę stara. Jednak z większością aplikacji w markecie radzi sobie bez problemowo, stabilna, bateria ponad przeciętna.

Swego czasu flagowiec, reasumując starszy ale dobry telefon za dobre pieniądze. Co do LG nie wypowiadam się, bo nie miałem z nim styczności.

W tych granicach wydaję mi się, że powinieneś trafić też Xperię Arc S. Miałem ten telefon i śmiało mogę go polecić :]

Też się zastanawiałem nad arc s ;3 ale jednak 512 ram i 1 rdzeniowy procek go wyklucza :P

No faktycznie może parametrami nie powala na kolana, ale to tylko liczby. ^ Co Ci po 4 rdzeniowym procesorze kiedy aplikacji w markecie wykorzystujących go jesteś w stanie policzyć na palcach jednej ręki, a bateria w takim bydlaku nie wytrzyma Ci do południa? :]

No w sumie tez racja z tych dwóch to jednak S dwójka bardziej przyszłościowa. Co do aktualizacji, jeżeli chodzi o oficjalne wydane przez samsunga to jest z nimi naprawdę słabo. Obecnie mają problem z zaktualizowaniem flagowej S III. Poza tym gdzieś czytałem, że S 2 zakończyła swój żywot z oficjalnymi aktualizacjami. Jak jest z "nieoficjalnym" supportem ciężko mi powiedzieć, na android forum masz romy etc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Jaki telefon :)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...