Skocz do zawartości

[Tutorial] Rejestracja wraz z instalacją + Luncher - Chaos Gate Online [Rise of Metin]

ara9al

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że takowy poradnik już powstał i pewnie nie jeden, ale chciałem zrobić poradnik który można zobaczyć i nie jest to pusty SS z ekranu.

Rejestracja + Download + Instalacja

fnmOz0T.png

Luncher:

Dz9eKhy.png

Mniej więcej tyle wiem ale to pewnie wie już każdy kto zainstalował.

Niestety jeszcze nie uruchomiłem gry jak już pisałem ale to z przyczyny takiej iż nie znam pisowni chińskiej i kompletnie nie wiem co mi się pojawia na pulpicie.

A i wybaczcie te literówki ale było to trochę na szybko składane i nie zobaczyłem tego :(

Niniejszym nie chciał bym widzieć jak ktoś kopiuje moją pracę dla forumowiczów którzy skorzystają z mojego "poradnika", jak i nie zezwalam na jej kopiowanie bez mojej zgody na inne fora! Grafikę wykonałem dla forumowiczów z MPC Forum oraz dla siebie, doceń moją pracę i nie rób tego bez mojej wiedzy. Prywatna wiadomoćś nie boli a jak ktoś zobaczy z innego forum to dostaniesz albo Warn'a, lub będą mówić że kopiujesz czyjąś pracę.

76561198125051086.png

Moja konfiguracja: MSI 970A-G46 | AMD Athlon II 240 3.43GHz | WDC WD5000AADS | WDC WD20ERZX | MSI GTX750 + BenQ G920HDA + SONY SDM HS-73 |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Tutorial] Rejestracja wraz z instalacją + Luncher   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...