Skocz do zawartości

[Info] 23.10.2013 FAMAS [*]

EMHA

Rekomendowane odpowiedzi

Pożyjemy, zobaczymy :D , i tak tymi broniami grał nie będę, no może będę miał korzyść z buffa nie których pukawek :D

A co do nerfu famasa, to ja także się cieszę, ale mg36 też moim zdaniem powinno oberwać, nie interesuje mnie, że "nie ma w nim czego nerfić", bo faktem jest że na wszystkich swoich postaciach, i na wszystkich kontach, najwięcej śmierci mam z mg36 :D

W sumie sporo osób narzeka na nerfa, ale wbrew pozorom możliwe, że w jakiejś broni tak "zepsują" prowadzenie ognia, że z inną kolbą będzie jeszcze lepiej, niż przed nerfem.

Pozijim, uwidim, ja tam się bardziej cieszę z nerfa l85, bo famas jest mi niegroźny, l85 zresztą też, ale jak się gra bez macra, bo z macrem jak to duużo osób robi to już nie zabawa...

436951440626370320491.png

Tak jak w temacie, jutro prawdopodobnie będzie nerf i buff broni. Na 90%. Zamknęli dziś lub wczoraj PTE i nareszcie będzie balance !

Koniec Famas nubów na serverach, koniec prebuyingu, żeby być w miarę dobrym, koniec OP broni. :))

1340126316_pm6zxn_600.jpg

Macie temat na forum:

http://battlefield.play4free.com/pl/forum/showthread.php?tid=139446

@up, a z 93r da rade zabić "na jedną serię"?

Muszę 16lvl wbić jak najszybciej żeby 416 popaść

Tak, jak trafisz w głowe.

@topic Famas aka zabawka dla dzieci nareszcie odejdzie z serwerów omanowych ;p

Famas tylko będzie dobry na sharqi, tak do 50m. Potem zostaje tylko strzelanie po 1-2 kulki.

L85 też oberwie, ale dalej się świetnie kosiło noobków.

MG36 -.- oczekiwałem że odrzut będzie zwiększony "as fuck" ale niestety słabo znerfili go.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Info] 23.10.2013 FAMAS [*]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...