Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] nagrody na koniec sezonu 3


Carrioneater

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie, mianowicie czy jeżeli dołączę do teamu który jest w 3v3 gold+ i rozegram z nimi 10 meczy to muszą być wygrane 10 meczy ? oraz czy wtedy dostanę skina elise ora skórkę i avek ?

za dobrą odp. like ;)

Opublikowano

Na tą chwilę jeszcze nic się nie wyświetla, że dostaniesz taką i taką nagrodę za sezon 3. Możesz sprawdzić w rozegranych meczach teamowych - sprawdzasz klikając na klan - matches.

8372383248.png
Opublikowano

Nie, wystarczy że zagrasz z nimi przynajmniej 10 meczy (mogą być same lose). Dostaniesz skin + avatar (gold) oraz złotą obramówkę na tryby 3vs3.

Nie wystarczy.

 

W FAQ pisze wyraźnie: "Jeśli wraz z drużyną osiągniecie 10 dodatkowych zwycięstw od czasu twojego dołączenia"

Czyli od Twojego dołączenia musicie wygrać jeszcze 10 meczy.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Nie, wystarczy że zagrasz z nimi przynajmniej 10 meczy (mogą być same lose). Dostaniesz skin + avatar (gold) oraz złotą obramówkę na tryby 3vs3.

 

Na wszystkie tryby

Opublikowano

myślałem że aby dostać skórkę w taki sposób trzeba rozegrać z drużyną 75% meczy

76561198066817235.png

 

Jak chcesz to zapraszaj, nie przyjmuje zapro od 0 lvlów i prywatnych kont.

 

 

Opublikowano

Nie wystarczy.

 

W FAQ pisze wyraźnie: "Jeśli wraz z drużyną osiągniecie 10 dodatkowych zwycięstw od czasu twojego dołączenia"

Czyli od Twojego dołączenia musicie wygrać jeszcze 10 meczy.

To by było bez sensu. Mógłby nawet rozegrać 300 meczy i same przegrać a nic mu nie zaliczy?

 

czyli trzeba wygrać 10 rozgrywek -_- rozumiem że losowych?

Z ogólnego tekstu wynika, że musisz "wygrać 10 dodatkowych meczy ze swoją drużyną, aby uzyskać nagrody". Jest to trochę dziwne, bo nawet jeżeli przegrałbyś 100 meczy, to nic Ci nie zaliczy..?

 

myślałem że aby dostać skórkę w taki sposób trzeba rozegrać z drużyną 75% meczy

Nie rozumiem tej logiki, kiedyś ogłosili coś innego, teraz muszę wygrać 10 dodatkowych meczy ze swoją drużną..

8372383248.png
Opublikowano

Kurwa wy naprawde nie rozumiecie ze jak bd mial golda na 3 vs 3 to bd mial tylko na 3 vs 3 golda ............

On bedzie mial na wszystkie tryby ramke.

 

Tak musisz wygrac 10meczy z teamem :P Bo inaczej by dochodzilo sie do diamentow trollowalo 10 meczy i tyle

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Reasumując. Musisz wygrać rozegrać/wygrać 10 meczy ze swoim teamem.

 

Co dostaniesz jeżeli będziesz miał GOLD'a na 3vs3:

  • Avatar Gold'a za 3vs3 na wszystkie tryby gier
  • Zwy. Elise za osiągnięcie GOLD'a na wszystkie tryby gier
  • Złotą obramówkę tylko na tryb 3vs3
  • Złotą obramówkę nadaną w profilu (tego jeszcze nie wiadomo)
8372383248.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...