Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ściągać czy nie ściągać smite oto jest pytanie :D


kakako15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo nie wiem czy będzie j.polski i czy opłaca się bo mam neta który ściąga 100-360kb/s -,-

Oraz napiszcie dlaczego lubicie tą gre :)

 

@edit

Za pomoc LIKE !

@edit 2

Problem mam:

Kopia:

Ledwo co ściągłem plik z oficjalnej strony SMITE,klikłem SMITE i error -,-:

The service did not automatically re-start.Please reboot your PC aften pressing OK.
czyli musze zrestartować kompa jak klikne OK.
Zrobiłem tak z 2 razy i pokazuje że nie mam zainst. smite i Hirez support a jest ikonka na pulpicie
Opublikowano

+Beta

+Cały czas dodają bogów

+Dodają możliwość skakania

+Widok z 3 osoby.

 

To są główne plusy.Jest ich więcej,ale nie chce mi się pisać :P

Warto pobrać,nie ma po polsku.

Opublikowano

+Beta

+Cały czas dodają bogów

+Dodają możliwość skakania

+Widok z 3 osoby.

 

To są główne plusy.Jest ich więcej,ale nie chce mi się pisać :P

Warto pobrać,nie ma po polsku.

A ma być wgl. po polsku ?

Czy trzeba znać troche ang. i się będe orientował?

Opublikowano

Polskiego języka nie będzie, ale bardzo łatwo jest wszystko ogarnąć i nie trzeba znać dobrze j. angielskiego.

Zresztą jeden z użytkowników naszego forum stworzył spolszczenie ;)

Ściągaj ściągaj!

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Ledwo co ściągłem plik z oficjalnej strony SMITE,klikłem SMITE i error -,-:

 

The service did not automatically re-start.Please reboot your PC aften pressing OK.

czyli musze zrestartować kompa jak klikne OK.

Zrobiłem tak z 2 razy i pokazuje że nie mam zainst. smite i Hirez support a jest ikonka na pulpicie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...