Skocz do zawartości

[PYTANIE/DYSKUSJA] Co sadzicie o 4story?


hersen233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak w temacie, co sadzicie o 4story teraz? Cos odemnie:

 

Kiedys powiem, gralo sie fajnie w te 4story, sie kupywalo eq za grosze kiedys taka np laga +18 to kosztowala 5g.
Kiedys nie bylo herbow, lochow, nowych kolorow czy tam map nowych. Wtedy byly czasy starego dobrego 4Story gracze ktorzy grali to wiedza o co mi chodzi.

A teraz co tu sie stalo z tym 4story Patch za patchem jest.. Lochy, Madruki, I inne duperele.. I po co to?
GameForge ladnie popsuli ta gre.. Powiem ze ten rise of metin jest podobny do 4story tez i mi sie podoba ale naprawde.. Co oni zrobili :( teraz taka laga +18 to 100g.. Bo nie mogli zrobic zeby goldow na allegro nie mozna bylo kupowac to oni nie w dupie maja ten team..

 

to tyle odemnie mozecie sie wypowiadac nizej

KONIEC

 

~ REBEKKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie popsuło się to 4story i się az odechciewa grac, graczy jest co raz to mniej zamiast co raz więcej. Czas sie przerzucic na cos innego ( polecam tere online ) :D Laga 5g to nie kosztowala.. gram od kiedy max lvl to byl 63 ( potem 67 ) i lagi stały +18 tak za 40-50g. Ta kwota zawsze byla optymalna do takiego itemu i jeszcze jakies pol roku temu za tyle tez sie trzymala. Co z tego, ze laga taka kosztuje 100g. Skoro w ciagu miesiaca mozna zarobic 1kg+. Z mentora jest okolo 300g, ja na przyklad robilem 100% na mentorze w okolo 5 dni i bylo kolo 300g ( dokladnie kolo 270 ), 30:5=6x300=1800g. 1kg to jest norma, ktora powinien robic gracz grajacy kolo 5h dziennie i taki, ktory potrafi wymentorowac i wbic ucznia na max lvl w 5 dni. Jak sie nie chce grac zawsze goldy mozna sprzedawac, niezly zarobek :) Albo kupowanie itemow +20, potow 200% i palenie ich na 22. Jak sie umie palic i ma sie w tym doswiadczenie to z 10 itemow +20 mozna wypalic 5 z nich, mozna jedna z nich, mozna w ogole. Ja ostatnio w nocy wypalilem nowa klate 22 i nowe spodnie 21 i sprzedalem to za 650zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest jak jeden GeDo wbił +22 legendarnego i potem każdy chciał taki wbić ;)

I tak to się zaczeło , ciągnięcie kasę od rodziców na duperele , co raz więcej eq , kk nie potrzebne , ulepszanie dodatkowego eq , sprzedawanie go i 500 goldów ... Nie chce mi się tego 5 raz pytać więc napiszę w skrócie , tylko największe debile mogły tak zjebać taką gierkę , chociaż kiedyś to każdy chciał żeby było coraz łatwiej itd... poprostu jak się wspomina stare czasy to wszystko wydaje że się kiedyś było lepiej .. Tak jak dla mnie wydaję się że szkoła jest co roku co raz gorsza ;) i że podstawówka była najlepsza ;& Nic tam nie trzebabyło robić .. tak samo jest z grami , im nowsze rzeczy wprowadzają tym gorsze .

Szczerze to mnie już 4story pl nie obchodzi , wszystko zepsuli i nie ma sensu grać , tak samo jest z privami pve ... Tak was dużo grało na tym nexonie , a tak naprawdę to są stare konie , które nie dość że zrobili serva na miare największego gówna to tak samo zrobili po przejęciu WarRocka ' który kiedyś był lepszy za czasów g1 niż teraz za nexona ...

WIĘC JAK PISAŁEM ... TAK JEST .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@ kysy :D

 

Nie wiem jak ty, ale ja od rodzicow nigdy kasy nie ciągnąłem na gry, przynajmniej nie pamietam, bo teraz nawet jakbym chcial to sam juz sobie moge wylozyc :) Pewnie post nie byl kierowany do mnie ale tylko ci pisze. Ogolnie nie wiem jakim trzeba byc głupcem, aby isc do rodzicow i prosic np. o doladowanie konta na fona, tylko po to aby miec na 4story. Albo mamo,tato daj mi 100zl na psc do gry. Nawet jak bylem taki mlody i glupi to nie przyszloby mi do glowy, zeby prosic rodzicow o hajs :D I szczerze watpie czy ktos prosi :) Zapewne wiekszosc dostaje kieszonkowe to sobie laduje 2x w miesiacu po stowce i tak jest.. To co wydalem przez 5 prawie lat gry to mi sie juz powoli zwraca z tego co sprzedaje na allegro,tablica.pl, oraz sellam itemy miedzy znajomymi z tsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k i item +20? To chyba ktoś itemow tu nie umie wbijac, jak wyda sie kolo 500zł to juz kowal ladnie daje, im wiecej sie wyda na jeden raz tym lepiej kowal daje, tak to mniej wiecej dziala. Ja za 700zł jakis rok temu wbilem 3x22 i 2x21 i 2x20. Piszecie, ze za ten hajs wolicie sobie paliwo czy cos tam kupic, uwierzcie mi, ze na grze jest wiele rozpieszczonych dzieci, ktorym niczego nie brakuje, maja wszystko co chca i po prostu nie ma na co kasy wydawac :) Sam tak mialem jak zaczynalem grac w 4story w 2009, wtedy juz mialem 15 lat i co dostalem kasy to odkladalem na 4story, bo po prostu nie bylo na co wydac. Poki co nie gram juz w ta gre tylko sprzedaje konta/itemy na allegro, bo jeszcze troche itemow w magazynie mam :D Licząc, ze na samej tablica.pl item +20 zchodzi za 110zł to jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie zepsuli 4Story robiąc Rise of Gor, nie podoba mi się to, że do 9 lvla trzeba siedzieć w Tebekut :P podobało mi się 4Story np. Champions of Iberia.

Wtedy było wg. mnie trudniej, łatwiej było dednąć, trudniej zdobyć EQ...

Sygnatury brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający forum [PYTANIE/DYSKUSJA] Co sadzicie o 4story?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...