Skocz do zawartości

[Pytanie] V2

Mauurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm mam takie pytanie, a mianowicie czy u was też zjebała się kompletnie gra?

Chodzi mi o

-Wypierdalanie się gry co 5minut

-Spadki fps(nieważne jakie mam ustawione zawsze mam 14-22)(BF3 UltraHD 50fps)

-Jakieś dziwne bugi co do map czyli spadanie poza mape,Zombie biją jakoś dziwnie,itp

I czy wy też tak macie czy tylko ja mam takie fatum ?

I ogólnie co sądzicie na temat tej Nowej wersji i mapy ?

Chodzi mi o

-Jakieś dziwne bugi co do map czyli spadanie poza mape,Zombie biją jakoś dziwnie,itp

Mamy nową mapę i wielkie bugi tak wywala mnie tez co 5min a raczej wywalało bo już podziękowałem sobie i nie mam zamiaru męczyć się w 15fps grać w nią.

Zoombie pobugowane masakrycznie, tak nie da się wejść do clearview z dużej odległości sprintujące zoombie atakuje... hłe hłe nowe zoombie słyszysz krzyk i biegnie na ciebie 30zoombie

moim zdaniem powinni wyjebać te szybkie zoombie niszczy to zabawe...

Bug bugiem popycha dziwne ściany przez ktore się przechodzi mapa ładuje się 5min ehh gra piękna

do tego na wejściu zbugowana ranga a dokładnie na oknie logowania nie widać dokładnie rangi ucina ją.

ja kończę zabawę w infestation miałem nadzieje ze będzie lepiej mam mniej fps większe lagi śmiechu warte miłego.

Mamy nową mapę i wielkie bugi tak wywala mnie tez co 5min a raczej wywalało bo już podziękowałem sobie i nie mam zamiaru męczyć się w 15fps grać w nią.

Zoombie pobugowane masakrycznie, tak nie da się wejść do clearview z dużej odległości sprintujące zoombie atakuje... hłe hłe nowe zoombie słyszysz krzyk i biegnie na ciebie 30zoombie

moim zdaniem powinni wyjebać te szybkie zoombie niszczy to zabawe...

Bug bugiem popycha dziwne ściany przez ktore się przechodzi mapa ładuje się 5min ehh gra piękna

do tego na wejściu zbugowana ranga a dokładnie na oknie logowania nie widać dokładnie rangi ucina ją.

ja kończę zabawę w infestation miałem nadzieje ze będzie lepiej mam mniej fps większe lagi śmiechu warte miłego.

Don't give up dude.. Ledwo patch wyszedł, daj temu czasu, niedługo wszystko będzie ok, a nowe zombie mogą być ciekawsze - może więcej hajsu z nich leci czy expa ;]

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Tak łatwo napisać na pewno jeszcze zagram w tą grę.

Dobija mnie to ze muszę kupić lepszy komputer aby miło sobie grać mam na serio 19fps ze spadkami do 8fps jak gra by się nie zacinała było by mi lżej...

Nie zrozumiałeś co kolega wyżej napisał.

Napisał że ledwo patch wyszedł, ma w tym racje, to są tylko testy tej mapy, wszystko zostanie naprawione, może masz jakiś komputer z epoki kamienia, bo mi normalnie chodzi w 60 klatkach na ultra, a komputer wcale taki dobry nie jest.

MPC Love<3

Nie zrozumiałeś co kolega wyżej napisał.

Napisał że ledwo patch wyszedł, ma w tym racje, to są tylko testy tej mapy, wszystko zostanie naprawione, może masz jakiś komputer z epoki kamienia, bo mi normalnie chodzi w 60 klatkach na ultra, a komputer wcale taki dobry nie jest.

Napisz mi specjalizacje Swoje kompa bo to jest niemożliwe :c

Chodzi mi o

Mi tam wszystko działa poprawnie musisz poczekać na patcha jakiegoś aż to naprawią tak jak mówi XCoP ''Uroki Infestation'' <3

Ale za to jest masa innych bugów na trial serwerach

- Zbugowane itemy na półkach w sklepach ,

- Rzadkio ale się zdarza że zombie przechodzą przez ściany

- Rzadko ale się zdarza że zombie bije z daleka (3 m od zombie a on mnie uderzył)

I masa innych bugów , mam nadzieję że to naprawią ...

No na przykład zombie na mnie często nie reagują gdy sobie biegne ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] V2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...