Skocz do zawartości

[Szukam] Administracja stronami i pomoc w ich tworzeniu

adamros

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Nazwa i opis projektu/serwera:

Portal Lixium z kompletnym forum i wiki - główna tematyka to modyfikacje Minecraft. Kontynuujemy także serwer z modami - Lixium IndustrialTech oraz uruchamiamy kolejny, także z modami.

Oczekuję:

• Biegłej znajomości (X)HTML - mile widziana znajomość standardu HTML5
  • Biegłej znajomości CSS - również mile widziany standard CSS3
  • Znajomości CMSów: Joomla!, PHPBB3, MediaWiki na poziomie co najmniej podstawowym

Dodatkowo:

• Mile widziana znajomość języka JavaScript, bibliotek jQuery oraz PHP

Oferuję:

Współudział w tworzeniu sieci serwerów z modami i polskiego portalu na temat modów, ranga na serwerze, dodanie do współautorów portalu, możliwość pisania artykułów na stronach, a także możliwość udziału w spotlightach i tutorialach modyfikacji i nie tylko.

Inne sposoby wynagrodzenia do ustalenia indywidualnie.

O mnie:

Mam na imię Adam. Jestem głównym administratorem Lixium. Razem pragniemy stworzyć serwery z miłą atmosferą i pokazać mody na polskiej scenie Minecrafta.

Kontakt:

PW na tym forum lub drogą e-mailową: [email protected]

Proszę w miarę możliwości o wykazanie swoich umiejętności w postaci wykonywanych projektów.

W przypadku, gdy przedstawienie swoich prac jest niemożliwe, sprawdzimy umiejętności kandydata indywidualnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Szukam] Administracja stronami i pomoc w ich tworzeniu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...