Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[*NOWOŚCI*] [*THE BEST RPG*] [*HOT*] [*OFFICIAL*] [1.6.2] BloodMine [DEDYK] [SG] [EVENTS] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLS] [QUESTY] [NPC]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakaz umieszczania adresu do zewnętrznego forum w publikacji serwera.
Dotyczy to również stron, na których znajdują się odnośniki do forum.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Gram już

od jakiegoś czasu, to i się wypowiem. Co do lagów to zdecydowanie

takowych nie zauważam, żadnych problemów technicznych ze strony serwera

nie doświadczyłam. Nie podoba mi się to co się dzieje na czacie,

ponieważ mimo że chyba jest jakaś cenzura gracze znajdują sposoby i

omijają ją, byłoby fajnie jakby obecni na serwerze moderatorzy zwracali

na to uwagę. Ogólnie serwer jest OK, bardzo podoba mi

się zachowanie byłego KidModa, który grając znajduje czas na poprawę

ortografii graczy i zwraca im uwagę mimo braku rangi, aktualni

moderatorzy powinni brać z niego przykład,bo nikt nie powiedział, że

grając nie można przy okazji się poduczyć skoro niektórzy sadzą takie

byki, że wypala oczy. Ale nie na tym co trzeba się skupiłam. Polecam serwer bo

jak na 200slotowe wojny frakcji nie ma takiego syfu jak przeważnie

jest, bardzo ciekawie rozbudowany jest spawn, pluginy są dobrze dobrane

(oprócz AntiCheata, który jest "awaryjny", ale już wyjaśniono mi, że NCP

być niestety nie może). Bardzo fajnie urozmaicono rozgrywkę o questy,

możliwość handlu między graczami i z npc-ami w okolicy spawnu. Szukałam

serwera do pogrania tak w wolnych chwilach i ten nadaje się bardzo

dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...