Skocz do zawartości

[Info] Nauka, kurs, podpowiedzi w Digital Paintingu, Level Up !

maxisst

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, ostatnimi czasy szukałem miejsca, gdzie mógłbym się pouczyć trochę o DP i ogółem o rysowaniu.
Dobrze się złożyło, bo w tą niedzielę wystartował projekt dwóch polskich concept artystów(Wojciech Fus, Darek Zabrocki), a mianowicie:
co niedzielę koło godziny 19:00 streamują oni sesje z overpaintingu prac, które przysłali im ludzie w grupie na facebooku, ew. pokazują proces tworzenia własnych prac.
Streamy trwają ok 3h, a nagranie pierwszego z nich możecie zobaczyć tutaj:

Grupa, do której zapraszają chętnych znajduje się pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/groups/levelup.livestream/

w niej znajdziecie bardziej szczegółowe informacje.

Myślę, że projekt fajny, mam nadzieje, że wyjdzie i czegoś się nauczę ^^ - podstaw rysunku najlepiej ;p

Daję informację, bo możliwe, że ktoś czegoś szuka, to się przyda :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Niestety, podstaw totalnych nie ma, nie będzie mojego wymarzonego od zera do dp mastera ^^
Chociaż jak się słucha, to przy pierwszym portrecie, który był poprawiany można było parę wskazówek przydatnych wyłapać :)
Aktualnie oglądam dalej, nie mam czasu, żeby za razem całe 3h zobaczyć.

Podstawy trzeba wyćwiczyć - tak jak mówili, trzeba patrzeć co się rysuje i widzieć. Potem łatwiej zauważyć co nie gra i to poprawić - to bardziej jeśli o sam rysunek chodzi.

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Info] Nauka, kurs, podpowiedzi w Digital Paintingu, Level Up !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...