Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Vip za psf, u kogo i jakie skrypty polecacie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U kogo kupić na msc, za psf bola?

 

Jakie skrypty są godne uwagi, ( te z lepszych, )

 

oraz jakie biblioteki polecacie, chyba że wszystkie od razu muszę pobrać

 

Czy 2d gemotry jest dla vipa i jest lepsze niż dla normalnych osób?

 

no na razie tyle :)

 

bol 10 euro czy dolarów?

Opublikowano

  1. I'M Orianna, I'M LeeSin, Yet Another Cassiopea, PROdiction

Pobieraj tylko te, które są potrzebne (zawsze są w temacie ze skryptem)

2DGeometry jest wbudowane w BoL'a, może go używać każdy

10 dolarów.

Opublikowano

 

  1. I'M Orianna, I'M LeeSin, Yet Another Cassiopea, PROdiction
  2. Pobieraj tylko te, które są potrzebne (zawsze są w temacie ze skryptem)
  3. 2DGeometry jest wbudowane w BoL'a, może go używać każdy
  4. 10 dolarów.

 

 

a u kogo kupić za psf ? bo niewiem jakiemu developerowi ufać, gdyż ostatnio straciłem kasę na tym

Opublikowano

Nie kupuj za PSC bo przepłacasz ponad dwukrotnie, nie musisz mieć konta w banku możesz wysłać kasę na pay pala przez pocztę płacąc normalnie kasą.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Opublikowano

Nie kupuj za PSC bo przepłacasz ponad dwukrotnie, nie musisz mieć konta w banku możesz wysłać kasę na pay pala przez pocztę płacąc normalnie kasą.

 

 

jak to kuźwa przepłacam!?

Opublikowano

Normalnie? ViP za PSC jest około dwukrotnie droższy niż przez przelew.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Opublikowano

Ktoś tam sprzedawał VIP'a za PSC z Turcji, Polski i skądś jeszcze, ale po przeliczeniu wychodziło chyba 60 zł, zamiast 30.

 

 

ej no, weź foch.

 

 

a można jakoś wymienić no nwm, tak abym miał na paypalu 12 ~ euro za te 50 dych całych

 

orientuje się ktoś kto robi takie zamiany?

 

i czy pełna aktywacja wtedy pp jest poczebna?

czy wystarczy się zarejestrować dostaniesz kasę od tego typa od którego wymieniam i kupuje normalnie?

Opublikowano

Po prostu wpłać kasę na pay pala i kup najzwyczajniej w świecie Vipa, 31 zeta chyba trzeba mieć na miesiąc, vipa

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Opublikowano

Po prostu wpłać kasę na pay pala i kup najzwyczajniej w świecie Vipa, 31 zeta chyba trzeba mieć na miesiąc, vipa

 

 

nie będę chodził do banku i się oczerniał sorry bro :D

 

ponawiając pytania górne...

 

ew, mogę tak, dam kod 50zł psf, za 11,5 euro, bądź 2 kody po 20zł za 13 dolarów

 

tak wiem zakaz handlu na forum ale czy nie znacie kogoś kto zamienia psf -> pp?

Opublikowano

Chyba 2 razy pisałem że możesz wpłacić kasę przez pocztę polską, chyba aż tak brzydki nie jesteś, że wstydzisz się starych bab tam pracujących?

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Opublikowano

Chyba 2 razy pisałem że możesz wpłacić kasę przez pocztę polską, chyba aż tak brzydki nie jesteś, że wstydzisz się starych bab tam pracujących?

 

 

wiesz, zależy czy trzeba dać legitymację swoją ( moje zdjęcie, o kurva )

 

albo poproszę kolegi żeby mi przelał hajs

Opublikowano

Kain , Sivas , ogolnie szukaj po developerach jakie skrypty Cie interesuja , piszesz do tej osoby , on Ci wypisuje ceny i jakie skrypty i tyle.

Np Kain , chyba z 11 skryptow za 20-30$ na Paypalu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...