Skocz do zawartości

Pytanie Red Sign - Bug

wolnywyborca

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już ktoś zgłosił ,tyle osób gra i to już tydzień albo i więcej a to nadal tak jest ,jedna osoba pisała że w wersji koreańskiej tak jest że tylko chariot może zabić a reszta nie a jeśli to ich błąd to powini to naprawić po kilku dniach bo za bugi powinien obrywać ten kto robi to a nie ludzie bo tak się nawet nie da jeśli całą drużyną idą to się zabija i zoombi i chariota nie da się tak ,no zobaczymy .

Nie ma wynagrodzenia. Jedyne co z tego masz to szansa że to naprawią no i możliwość gry. Bana raczej nie powinno być bo to ich błąd. Chyba że potraktują to tak jak bug z broniami na knife.

Tam też pracują ludzie i powinni banować za "świadome" wykorzystywanie buga a za "nieświadome" powinni zostawić w spokoju, oczywiście kiedy wina jest po stronie nexona.

W przypadku bugu broni na knife to było do niezniesienia...ludzie świadomie wykorzystywali tego buga aby sobie nabić statystyki na trybie knife, wtedy my, "weterani katany i combat knife XD" cierpieliśmy.

A za to, że bugują nieświadomie, z winy nexona jak tu na red design nie powinni zbanować, lecz jeśli wiesz o tym bugu i chcesz go stosować to jak najrzadziej albo w ogóle...

Bo jest szansa o bana :)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

No ok ,pytam się bo stałem na MPCforum 2 i atakowała cały team tych zoombi i zabijałem jeden po drogim i straszyli banem ale gościu na wysoki lvl ustał w MPCforum 0 i jednego za drugim zabijał kataną ;P

Po prostu.. to są tacy płaczki bez skilla, nie zwracaj na to uwagi, na nich :f

A jak pisałem, nieświadome wykorzystywanie buga nie powinno być związane z banem :P

up@ ;_;

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pytanie Red Sign   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...