Skocz do zawartości

[Problem] Główka sury?

dsaf123f

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, robię swój serwer Metin2 na hamachi na plikach od Invoice i jest jeden mały problem...

Tylko ja mogę wejść na serwer, innych wywala po wyborze postaci. Szukałem na forum... Znalazłem kilka takich tematów, ale problem nadal nie został rozwiązany.

Dodam, że z root wszystko w porządku, portmap dobrze, koledzy mają tego samego klienta.

Zobaczyłem gdzieś, że może to być wina launchera.. Nie wiem czy dobrze mówię, nie znam się.

Podobno błąd może naprawić launcher "z główką sury".

Otóż pobrałem go, wpisałem w serverimfo swoje IP z hamachi, ale podczas uruchomienia wyskakuje taki błąd:

68894194717575355541.png

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Glowa sury nie jest na pliki z 2012-2013 roku, no chyba ze znalazles jakas nowa wersje - bardzo mozliwe ze ta binka jest na nowego clienta a ty go starego

Haha xD ech tak to już jest jak się nie znają na kliencie i TYLKO głupoty piszecie.

Do autora tematu:

Jeśli włączasz metina przez głowę sury to masz tam plik metin2.bin i teraz do wszystkich którzy czytają te bzdury powyżej bez urazy i do autora tematu MUSISZ swoją aplikacje np. Metin2.exe bo nie wiem jak twój serwer się nazywa, ale powiem że musisz swoją aplikacje exe zmienić rozszerzenie na bin ale wpierw USUŃ plik metin2.bin i swoją aplikacje zmień na metin2.bin i GWARANTUJE że klient się włączy :)

Zakaz kopiowania i tworzenia tematów z moich postów.

Hm a jak zmienić rozszerzenie? W win7 w panelu sterowania masz opcje folderów i tam chyba właściwości i musisz odznaczyć tam 'ukryj rozszerzenia znanych typów plików' i wtedy będziesz widział że będzie exe i zmienisz nazwę na metin2.bin i wtedy włączy się klient bo launcher z głową surki używa aplikacji o nazwie metin2.bin

Liczę na like :3

Jak wrócę z pracy to odczytam co tu napisali

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

Haha xD ech tak to już jest jak się nie znają na kliencie i TYLKO głupoty piszecie.

Do autora tematu:

Jeśli włączasz metina przez głowę sury to masz tam plik metin2.bin i teraz do wszystkich którzy czytają te bzdury powyżej bez urazy i do autora tematu MUSISZ swoją aplikacje np. Metin2.exe bo nie wiem jak twój serwer się nazywa, ale powiem że musisz swoją aplikacje exe zmienić rozszerzenie na bin ale wpierw USUŃ plik metin2.bin i swoją aplikacje zmień na metin2.bin i GWARANTUJE że klient się włączy :)

Zakaz kopiowania i tworzenia tematów z moich postów.

Hm a jak zmienić rozszerzenie? W win7 w panelu sterowania masz opcje folderów i tam chyba właściwości i musisz odznaczyć tam 'ukryj rozszerzenia znanych typów plików' i wtedy będziesz widział że będzie exe i zmienisz nazwę na metin2.bin i wtedy włączy się klient bo launcher z głową surki używa aplikacji o nazwie metin2.bin

Liczę na like :3

Jak wrócę z pracy to odczytam co tu napisali

Pozdrawiam.

Dzięki ! Klient uruchamia się :D. Mam nadzieję, że kolegom też zadziała. Dzięki wielkie.

EDIT:

Ale jest mały problem... Teraz i mnie wywala po wyborze postaci :/

Chyba zrezygnuję z tych plików serwerowych i wezmę inne. :/

Dzięki ! Klient uruchamia się :D. Mam nadzieję, że kolegom też zadziała. Dzięki wielkie.

EDIT:

Twój błąd polega na wykorzystywaniu funkcji których Twoja binka nie obsługuje, przykładem jest MOTION_DANCE_6

Pozdrawiam pseudo znawców wyżej.

0LsM05U.png

EDIT:

Nie działa Ci bo miałeś rooty z końcówką 100, zrób tak, skopiuj sobie tą aplikacje metin2.bin i zmień sobie na exe i Ty uruchamiaj z tego exe a koledzy niech będą mieli rooty z normalną końcówką IP i niech uruchamiają launcherem z głową surki i port map musisz mieć włączony bo inaczej koledzy nie wbiją i pamiętaj o komendzie /etc/rc.d/netif restart :)

A jeśli w maszynie dajesz na 'zapisz bieżący stan' to tamtą komendę wpisz 10 razy :)

Zakaz kopiowania i tworzenia TuTów z tym bądź innym podobnym problemem.

I proszę nic nie rób najlepiej i nie kończ z niczym dopóki ja Ci nie odpisze ok? Bo mogę Ci pomóc a raczej z tych wypowiedzi co widziałem to słabo im szło. Nie wywyższam się ale będę się wywyższać wtedy kiedy ktoś będzie przeginać. Jeśli ktoś poczuł się z mojej strony że się wywyższałem nieustannie to przepraszam.

Twój błąd polega na wykorzystywaniu funkcji których Twoja binka nie obsługuje, przykładem jest MOTION_DANCE_6Pozdrawiam pseudo znawców wyżej.

Haha haha koleś on włączał klienta z metin2.bin która waży 810kb pseudo techniku zobacz wyżej on napisał jak byk..

A Ty i nikt inny nie może mnie nazwać pseudo technikiem bo nie znasz mnie i prześladujesz każde tematy gdzie ja napisze, ustąp stary i daj na luz bo jeśli ja tak pisze to tak jest i tak będzie i zawsze będzie rozwiązany temat. Więc proszę Naid pseudo techniku daj sobie siana.

Pozdrawiam.

Nie działa Ci bo miałeś rooty z końcówką 100, zrób tak, skopiuj sobie tą aplikacje metin2.bin i zmień sobie na exe i Ty uruchamiaj z tego exe a koledzy niech będą mieli rooty z normalną końcówką IP i niech uruchamiają launcherem z głową surki i port map musisz mieć włączony bo inaczej koledzy nie wbiją i pamiętaj o komendzie /etc/rc.d/netif restart :)

A jeśli w maszynie dajesz na 'zapisz bieżący stan' to tamtą komendę wpisz 10 razy :)

Zakaz kopiowania i tworzenia TuTów z tym bądź innym podobnym problemem.

I proszę nic nie rób najlepiej i nie kończ z niczym dopóki ja Ci nie odpisze ok? Bo mogę Ci pomóc a raczej z tych wypowiedzi co widziałem to słabo im szło. Nie wywyższam się ale będę się wywyższać wtedy kiedy ktoś będzie przeginać. Jeśli ktoś poczuł się z mojej strony że się wywyższałem nieustannie to przepraszam.

Haha haha koleś on włączał klienta z metin2.bin która waży 810kb pseudo techniku zobacz wyżej on napisał jak byk..

A Ty i nikt inny nie może mnie nazwać pseudo technikiem bo nie znasz mnie i prześladujesz każde tematy gdzie ja napisze, ustąp stary i daj na luz bo jeśli ja tak pisze to tak jest i tak będzie i zawsze będzie rozwiązany temat. Więc proszę Naid pseudo techniku daj sobie siana.

Pozdrawiam.

Rozumiem, że czytanie logów to dla Ciebie rzecz obca.

0LsM05U.png

Rozumiem, że czytanie logów to dla Ciebie rzecz obca.

Stary nie muszę czytać logów z tego tematu bo wiem że było tak jak ja napisałem, autor tematu ma exe które waży 4mb a launcher włączał przez metin2.bin która jest z starej wersji klienta i to wiadome że nie czyta metin2.bin z starej wersji klienta emocji 6 tańca -.-

Ja nie muszę mieć logów gdy coś wiem na 100% i widzę że dalej prześladujesz, myślisz cwaniaku że mi możesz dorównać? bo tak to odbieram, w każdym temacie i każdego mojego posta cytujesz i tutaj grasz nie fer bo sobie tego nie życzę bo mnie Ty na pewno nie będziesz uczyć bo dla mnie jesteś uczniem, przed Tobą się będę wywyższać bo Ty tak robisz przede mną a mnie nawet nie znasz i myślisz że dorównasz mi to się mylisz bo wiem na ile Ciebie stać i ile wiedzy posiadasz więc proszę odpuść bo nie warto stary.

Do autora tematu jeszcze Ci powiem że jak chcesz wchodzić przez launchera z głową surki to musisz mieć IP z normalną końcówką w rootach ale odradzam Ci bo Ty masz dostęp bezpośredni i ja to nazywam localhost więc po co masz obciążać sobie łącze :p i jak masz wolny internet to kolegom dłużej będzie łączyć jakby co, przy pierwszym uruchomieniu maszyny i channeli też długo łączy a potem śmiga jakby co, no więc zrób tak jak mówiłem i będzie wszystko śmigało i dziękuję za like :)

Pozdrawiam.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Podsumowanie:

Wybrałem inne pliki.

Tak jak napisał The Naid. Z tych logów wynika, że to przez ten taniec. Tak na początku myślałem, ale liczyłem na to, że można to jakoś zmienić i pomoc dostanę na forum.

kamil2321: Wszystko z Rootem i PortMapem jest w porządku, ale dzięki za chęć pomocy ;).

Haha stary przez taniec było i wyjaśniłem Ci jak byk co zrobić i działało ale ta teraz wiadome, Naid widzę Ciebie przekupił plikami, napisz lepiej że Naid dał Ci pliki bo ja tutaj dokładnie wszystko opisałem i Ty mi wmawiasz że się w tym pomyliłem? Bo tak to odebrałem, ale spoko chcesz słuchać pseudo technika to słuchaj, zapamiętaj że taki Naid nigdy nie pomoże Ci jak będziesz potrzebować pomocy ale rozwaliło mnie to że napisałeś że to przez taniec, fakt było bo uruchamiałeś z innej binki.. ale wytłumaczyłem Ci i teraz piszesz takie bzdury.. każdy ogarnięty technik wyśmieje Ciebie i Naida za takie głupoty jeśli przeczytają od końca posty..

Naid dzieciaku ostatnio Ciebie prosiłem o coś prawda? Więc no zapamiętaj.

No nic zatem autorze tematu, wszelkie problemy które będziesz miał, nie licz na moją pomoc bo zachowałeś się w tym momencie bezczelnie.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Główka sury?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...