Skocz do zawartości

|||..::Hardcore69::..|||..::Reklama u Zyczu::..|||::..Ranking na Stronie..::||| PVP start 17:00

EFCEBE

Rekomendowane odpowiedzi

Wbije na te 2-3 godzinki. Stawiam, że serwer padnie w ciągu 24h -.-

server nie padnie. Skad ta mysl ze padnie???... Chyba nie robili bysmy reklamy u zycza ktora kosztuje naprawde sporo... Cos sie buguje ranking i wywala server. Chwilowo nie bedzie rankingu

MQpg.png

| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Spoko, zostałem zbanowany za to, że wyzwałem kolesia który podjął się walki mając lepszy set i uciekł z mapy na spawn Wasz ban spowodował że straciłem jedne z najlepszych itemów jakie miałem: 10 diaxów, miecze sharp 2 i 1, buty diax prot 2, spodnie żelazne prot 1, 2x napierśniki żelazne prot 3, złoty kas prot 4 i elementy diax zbroi, 16 goldów, poty na sile/regeneracje, szybkość i inne dobre itemy. Wchodząc ponownie musiałem wcisnąć Respawn, ponieważ kochana i doświadczona administracja mnie zabiła i jeszcze mi dała mute. Jak tak to będzie wyglądać to nie wiem, jak trzeba to też wam podpowiadam co jest źle, staram się pomagać, a wy traktujecie mnie jak śmiecia.

Spoko, zostałem zbanowany za to, że wyzwałem kolesia który podjął się walki mając lepszy set i uciekł z mapy na spawn Wasz ban spowodował że straciłem jedne z najlepszych itemów jakie miałem: 10 diaxów, miecze sharp 2 i 1, buty diax prot 2, spodnie żelazne prot 1, 2x napierśniki żelazne prot 3, złoty kas prot 4 i elementy diax zbroi, 16 goldów, poty na sile/regeneracje, szybkość i inne dobre itemy. Wchodząc ponownie musiałem wcisnąć Respawn, ponieważ kochana i doświadczona administracja mnie zabiła i jeszcze mi dała mute. Jak tak to będzie wyglądać to nie wiem, jak trzeba to też wam podpowiadam co jest źle, staram się pomagać, a wy traktujecie mnie jak śmiecia.

Kolego. Dostales Kicka a nie bana. poza tym dostales go na 2min. Za ciagle spamienie i wyzywanie graczy. W regulaminie pisze wyraznie Aby nie wyzywac i nie przeklinac. Panujemy nad Emocjami. ;) Pozdrawiam

MQpg.png

Nie rozumiem jesteś Administratorem serwera i nie ogarniasz jego komend. Wytłumacz mi jak można dostać kicka na 2 minuty ... ?

Mozna to w ten sposob zinterpretowac. 2min to malo aby nazwac to banem, Ale po czesci masz racje /tempban. To ban.

MQpg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum |||..::Hardcore69::..|||..::Reklama u Zyczu::..|||::..Ranking na Stronie..::||| PVP start 17:00   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...