Skocz do zawartości

odnoszace sie do aut

GramWeWszystko

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,
Pytanie bardziej skierowane do starszego grona forum ;)
Jakie polecacie pierwsze auto ?? tak do 5 tys. zlotych, od razu powiem ze uwielbiam starsze samochody.
Moja uwage przyciagnelo BMW e32 (89 rocznik) stara 7 [188km / silnik 3.0]
A wlasnie chodzi mi tez o moc auta, przyspieszenie stanowi dosc wazna dla mnie rzecz ;)
Skrzynia manualna tylko i wylacznie ;)
Mile widziane linki do ogloszen ;)
Ps. czemu 5 tys. bo rozrząd trzeba wymienic w takich rocznikach ;)

Spokojnie beta sie tak trudno nie jezdzi ale wlasnie zapomnialem o golfach ...

3.0 to nie duzo

Cechy auta jakie chce hmmmm

Idealne, mocne przyspieszenie

Zeby wyciagal tak ok. 200

Manualna skrzynia

A jak bd komfortowy to tylko plus ..

3.0 to niedużo? Kuurcze to 5.0 dla Ciebie to chyba normalka :D

Sorki ale my nie żyjemy w USA gdzie po ulicach jeżdżą praktycznie same Smoki 3.2+

A na pierwszy samochód 3.0 to już w ogóle przesada.

Kolega zakładający temat pewnie niedawno zdał prawko, sądzę, że ma około 18-20 lat, a wiadomo jakim jeszcze w tym wieku się jest. Niewiele rozważnych osób na swój pierwszy samochód wybiera takie potwora :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

Jeśli nie jesteś przy kasie i liczysz się z każdym groszem to BMW i to do tego z takiego rocznika będzie złym pomysłem, pierwsza sprawa to ceny części zamiennych, w porównaniu do VAG'ów to ceny są po prostu kolosalne.

Druga sprawa to napęd na tył, niby fajnie brzmi ale w zimie kompletnie nie praktyczne. Biorąc pod uwagę małe doświadczenie i jeszcze jakbyś mieszkał na wsi to samochód sobie postoi na czas zimy.

Wiele osób się porywa na takie samochody bo z reguły " mieć beemke z dużym silnikiem to będzie moc ... " ale później można tego żałować.

Nie będę Ci polecał żadnych samochodów bo nie wiem czy lubisz VW, Audi etc...

PS. w 3.0 jest łańcuch rozrządu, jest on teoretycznie nie do wymiany bo ma być dożywotni, wymienia się go wtedy gdy są luzy i go słuchać, jest to operacja bardzo kosztowna.

Plus jest taki, że takie łańcuchy szybko się nie " zużywają " no ale gdy już trzeba to odczuje się to po kieszeniach.

4124112_16944776.jpg

Okażmy szacunek dla weteranów.

3.0 to niedużo? Kuurcze to 5.0 dla Ciebie to chyba normalka :D

Sorki ale my nie żyjemy w USA gdzie po ulicach jeżdżą praktycznie same Smoki 3.2+

A na pierwszy samochód 3.0 to już w ogóle przesada.

Kolega zakładający temat pewnie niedawno zdał prawko, sądzę, że ma około 18-20 lat, a wiadomo jakim jeszcze w tym wieku się jest. Niewiele rozważnych osób na swój pierwszy samochód wybiera takie potwora :)

Trafiles mam 19 lat xD

prawko zdalem niecaly rok temu xD, nie 3.0 silnik jest duzym silnikiem dla mnie o 5.0 nawet nie mysle, wiem z czym sie wiaze kupno BMW, czesci sa drogie pali jak smok, ale spokojnie wiem co robie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum odnoszace sie do aut   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...