Skocz do zawartości

Rozdzielczość w cs'ie

Xenno

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem, mój kolega przyszedł i zrobił mi małego ''trola'' ustawił mi rozdzielczość na 2000x1800(coś w tym stylu) i wyłączyła się gra. Gdy ponownie włączam pojawia mi cały czarny monitor i piszę ''Przekroczenie Zakresu''. Co mam zrobić? Próbowałem w właściwościach zmieniać rozdzielczość, ale to nie pomogło.. Mam Windowsa 7.

Zakładam, że masz steam także jak wejdziesz w "Moje Gry" i klikniesz PP myszy na grę to pojawi się coś takiego jak "zaawanasowane opcje uruchamiania czy jakos tam" i wpisz tam bez apostrofów '-width: 800 -height: 600' i powinno sie otworzyc w rozdzielczosci 800x600

Dlagracza.com - mój sklep dla graczy :-) Czyli wszystko do gamingu: myszki, klawiatury, słuchawki, podkładki itp Zapraszam : )

Zmieniasz parametry startowe w ten sposób.

Klikasz PPM na ikonkę, którą włączasz CS'a, z menu kontekstowego wybierasz "Właściwości". Powinno tam być okienko "Element docelowy" a w nim ścieżka do HL. Po hl.exe dopisujesz parametry startowe: "-width: 800 -height: 600", czyli będzie wyglądał na przykład tak:

"C:/Gry/CS/hl.exe" -width: 800 -height: 600

Możesz mieć np. cstrike.exe, w tedy robisz to samo. Jakby nie działało, podeślij screena.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Rozdzielczość w cs'ie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...