Skocz do zawartości

[Pisanie]quest na wybranie jakie bonusy ma miec item...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chodzi mi tu chyba o dość złożonego questa nie wiem nie umiem pisać na takim poziomie i prosił bym o pomoc przejdźmy do rzeczy.

Prosił bym o quest takiego że idzemy do npc o id 9014 przeciągamy na niego itemek do wybonowania (tak jak np przeciągamy na kowala by go ulepszać.) i po przeciągnięciu można było wybrać 5 bonusów (bez wartości bo mam zawsze takie same na serwerze ) czyli np cos takiego idziemy przenosimy wyskakuje nam okienko questa z napisem "wybierz bonus 1" i cała lista bonusów do wyboru wiadomo ze to nie zmiesci sie w jednym okienku questa to by bylo mozna klikać dalej i gdy miną wszystkie bonusy mozna było wybrac też koniec. wiadomo po tym bonus 2 3 4 5 : ) i aby jedno wybonowanie itemku 5 bonusami zabierało 100000 yang i jakis id na tą chwile powiedzmy id XXX : )

z góry Dziękuję dla każdej osoby która podejmie sie to napisać bo wydaje mi sie ze jest to bardzo trudne i jeszcze ja na dodatek chaotycznie piszę.

to tabela jakie mam bonusy na serwerze.

xjirqleqt3mw.png

ja bym to zrobil w ten sposob ze gdy przeniesiemy np miecz na npc to quest pobiera id postaci i id broni, wyskakuja okienka (5 lub 7 po kolei w zaleznosci od ilosci bonusow na serwie) z wyborem jakie bonusy chcemy miec, po wybraniu ostatniego bonusu, quest wysyla query do player.item . teoetycznie moglbym to zrobic ale nie za bardzo wiem jak poslugiwac sie query w questach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pisanie]quest na wybranie jakie bonusy ma miec item...   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...