Skocz do zawartości

Spadanie z dywizji przez niegranie

Imbalanced

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ostatnio jest wiele pytań typu : Kiedy zacznę spadać z dywizji? Czy spadnę do xxx?

przez to że niedługo sezon się kończy (11/11 o 11:59 pm jeśli ktoś tego nie wiedział)

także postanowiłem zrobić ten poradnik i opisać kiedy zaczniecie spadać(dokładny czas) oraz o ilę.

Jeżeli nie graliście rankedów przez 28 dni zaczynacie tracić league points(tudzież spadać do niższej dywizji jeśli nie macie mniejszą liczbę lp niż potrzebujecie by w niej zostać, a następnie ligi)

Po 28 dniach zaczynacie tracić następująca liczbę lp zależną od waszej ligi :

• Bronze - 0
  • Silver - 10
  • Gold - 25
  • Platinum - 35
  • Diamond - 50

Powtarza się to cyklicznie co 7 dni jeżeli nie rozegrać przez ten czas żadnej gry rankingowej (nieważny jest czy wygracie ją)

Jeżeli masz mniej lp niż liczba którą system odejmuje ci za niegranie spadasz do niższej dywizji, natomiast jeśli jesteś w V dywizji, spadasz do niższej ligi.

Dzisiaj przypadkowo szukając strony do sprawdzenia kiedy zostało założone własne konto dla pewnego użytkownika znalazłem pewną przydatną stronę pokazującą za ile dokładnie czasu zaczną ci spadać league points.

Jest nią ta strona :

http://quickfind.kassad.in

Aby sprawdzić za ile czasu zaczniemy spadać robimy tak :

Wpisujemy tutaj swój nick

1382306202-U198520.png

Następnie zjeżdżamy niżej aż dojdziemy tutaj :

1382306354-U198520.png

Dokładnie za tyle czasu zaczniesz spadać.

Ps. Pamiętajcie że gdy spadniecie to niższej dywizji/ligi macie 75lp, nie 100.

#Podpinam do końca sezonu.

652601399840421198520.png

@up Nie musi Ci zależeć, możesz tak jak np. ja siedzieć w silver V i mieć wyrąbane na wychodzenie wyżej, nawet jeśli umiesz, bo poprostu wolisz pograć sobie premade 4 - 5 :) Wtedy gram co pare dni rankeda bardziej na wszelki wypadek, gdybym pod koniec decaya nie mógł itp, ale samo LP mi wisi. Utrzymuję tylko konto na tym poziomie silveru, zamiast potem wychodzić z bronze.

@topic QQ nie będzie więcej postów za odpowiadanie na to pytanie QQ xD A na poważnie, napewno się to przyda, modek robi to co do niego należy i pomaga społeczności :3

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

• 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Spadanie z dywizji przez niegranie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...