Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadanie z dywizji przez niegranie


Imbalanced

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako że ostatnio jest wiele pytań typu : Kiedy zacznę spadać z dywizji? Czy spadnę do xxx?

przez to że niedługo sezon się kończy (11/11 o 11:59 pm jeśli ktoś tego nie wiedział)

także postanowiłem zrobić ten poradnik i opisać kiedy zaczniecie spadać(dokładny czas) oraz o ilę.

Jeżeli nie graliście rankedów przez 28 dni zaczynacie tracić league points(tudzież spadać do niższej dywizji jeśli nie macie mniejszą liczbę lp niż potrzebujecie by w niej zostać, a następnie ligi)

Po 28 dniach zaczynacie tracić następująca liczbę lp zależną od waszej ligi :

  • Bronze - 0
  • Silver - 10
  • Gold - 25
  • Platinum - 35
  • Diamond - 50

Powtarza się to cyklicznie co 7 dni jeżeli nie rozegrać przez ten czas żadnej gry rankingowej (nieważny jest czy wygracie ją)

Jeżeli masz mniej lp niż liczba którą system odejmuje ci za niegranie spadasz do niższej dywizji, natomiast jeśli jesteś w V dywizji, spadasz do niższej ligi.

Dzisiaj przypadkowo szukając strony do sprawdzenia kiedy zostało założone własne konto dla pewnego użytkownika znalazłem pewną przydatną stronę pokazującą za ile dokładnie czasu zaczną ci spadać league points.

Jest nią ta strona :

http://quickfind.kassad.in

 

Aby sprawdzić za ile czasu zaczniemy spadać robimy tak :

Wpisujemy tutaj swój nick

1382306202-U198520.png

Następnie zjeżdżamy niżej aż dojdziemy tutaj :

1382306354-U198520.png

Dokładnie za tyle czasu zaczniesz spadać.

Ps. Pamiętajcie że gdy spadniecie to niższej dywizji/ligi macie 75lp, nie 100.

#Podpinam do końca sezonu.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Może trochę zmniejszy się ten spam.

 

Dziękować! :)

wow, wow lizanie dupy o kida wow wow.

Przydatne, aczkolwiek rzadko ktoś komu zależy nie gra rankedów ( chyba, że szpital, komp itp.).

Opublikowano

@up Nie musi Ci zależeć, możesz tak jak np. ja siedzieć w silver V i mieć wyrąbane na wychodzenie wyżej, nawet jeśli umiesz, bo poprostu wolisz pograć sobie premade 4 - 5 :) Wtedy gram co pare dni rankeda bardziej na wszelki wypadek, gdybym pod koniec decaya nie mógł itp, ale samo LP mi wisi. Utrzymuję tylko konto na tym poziomie silveru, zamiast potem wychodzić z bronze.

 

@topic QQ nie będzie więcej postów za odpowiadanie na to pytanie QQ xD A na poważnie, napewno się to przyda, modek robi to co do niego należy i pomaga społeczności :3

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...