Skocz do zawartości

[Problem]Dramat z fps

nightrider123

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule mam problem z fpsami / scinkami. Problem polega na tym, że jakiś rok temu ( tak mi sie wydaje ) LoL był bardziej niż wydajny niż teraz. Kiedyś mogłem spokojnie rozwamiac przez skypa, grac i słuchac muzyki z neta a teraz nawet sam LoL od siebie ma dziwne scinki pomijam to że gram bez dzięku żeby zwiększyć wydajność. Próbowałem kilka sposobów z forum oraz rzeczu typu CCleaner, Gamebooster itp,itd. Radiator i komputer regularnie czyszczony, pasta term. wymieniona i sterowniki zaktualizowane.

Mój sprzęt to Intel Pentium D CPU 3.20GHz., 3,2 GB RAM , NVIDIA GeForce GT 630 , Windows 7 . Komp jest niedługo po formacie ostatnio także dokupiony RAM a w grze jest to praktycznie nie odczuwalne. LoL domyślnie ustawia grafike na medium lecz fps sa dalej fatalne ( nawet na very low ).Niestety narazie wymiana sprzętu nie wchodzi w gre z powodu braku funduszy.Jeśli ma ktos jakis pomysł byłoby super nawet jesli mialo by to pomóc na tyle żebym mógł grać z dziwękiem.

Z góry dzięki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Dramat z fps   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...