Skocz do zawartości

[Dyskusja]Annie support - OP?

LowPointer

Rekomendowane odpowiedzi

Po mistrzostwach głupio by było nie sprawdzić jej, tak więc rozegrałem parę gier nią. Cóż, tak jest mocna vs ktoś kto nie jest agresywny z supportów. Jeżeli gramy vs agresywni, wystarczy, że Annie nie będzie miała stuna i Leona ją zmiecie. Jest bardzo fajna ze względu na flash, aoe stun, ale z pewnością na ogarniętych ludzi to tylko na midzie.

+ Zasięg

+ W sumie nie jest manożerna na E, przez co łatwo stuna wbić.

- Musi się nażreć w early, inaczej useless.

- Squishy.

- Bardzo zależna od ADC w porównaniu do Thresha/Blitza ich grab może wygrać grę nawet, gdy mają 5lv. niżej.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Zajebista, w early genialny harras, super łatwa linia, robi w cholere DMG, i co chwilę ma bardzo długiego stuna. W late też nieoceniona, cały czas robi DMG, mass stun, zajebista, graj nią zawsze gdy musisz iść na suppa, a czeka cie instawin.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Czempion dobry, jeśli twój ADC jest bez mózgu, lub został bardzo mocno skontrowany, wtedy możesz nią wycarrować (albo przynajmniej nie przegrać bota).

Spowoduje to jednak, że:

a) Twój ADC nie będzie miał killi i nadal będzie bezużyteczny.

B) Twoja drużyna będzie grała bez stosownego supporta.

c) Zniszczysz bota i wygrasz grę.

Jak grasz < Gold, to wal śmiało :P

Gralem z anka na suppie sprawdza się . Ale bardziej mid ,bo wyfarmiona anka z full buildem flash+ult= GG WP ,tak ostatnio ziomek wycarrowal moja gre.

@kilka x UP

DLa silverow co mowia ze ma stuna co 4 skile . Trzeba wlaczac E co chwile i stun sie sam zrobi ,dziękuje

kxAyLut.png

Anką na suppie wybiłem się od G2- Platyna V :) Nieziemski support, pasuję do każdego ADC (do niektórych bardziej do niektórych mniej ale sprawdza się przy każdym).

Tylko u niej bezsens składać jest Locketa i jeżeli mamy zamiar grać nią na suppie to raczej próbujemy wcisnąć locketa dla junglera.

AoE Stun+ burst do tego prawie 100 armora na 3 lvlu dzięki E i armorowi z run.

Jest zajebista :) Bardzo agresywny support. Najlepiej sprawdza się vs Vayne (mały zasięg mamy 100% szansy na stuna z Q).

Annie na topa? Powodzenia w grze annie vs renekton albo jax. Annie moim zdaniem nadaje się tylko na mida albo supporta

Co do tego stuna bardzo łatwo można go nabić z e albo z q harrasując wroga.

debil... gdyby na lcs nie zagrali annie support, powiedzialbys ze to troll annie top? mocny pick.

sydno_eune_13_3_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja]Annie support   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...