Skocz do zawartości

[TuT] Jak wgrac Mody/TxT do Launcher CraftGames ! :D

L3siak

Rekomendowane odpowiedzi

Mody:

1. Ściągamy launcher, wchodzimy w grę (musimy pobrać pliki) klikając "Zaloguj się"
2. Zamykamy minecrafta i wchodzimy w wyszukiwarkę komputerową "start" --> szukaj (podaję dla Windows 7 nie wiem czy jest tak zrobione w innych systemach)
3. Wpisujemy %appdata% --> klikamy enter
4. Wchodzimy w plik .minecraft
5. Kierujemy się na dół i szukamy folderu "versions"

W wielu poradnikach youtuberskich jest coś z kopiowaniem, zmienianiem pliku tekstowego i innym badziewiem, które działa tylko na launcherze premium

6. Wchodzimy w folder np. 1.6.2
7. Otwieramy za pomocą winrara/7zip bibliotekę plików "1.6.2" (wcześniejszy minecraft.jar)
8. Usuwamy META-INF

Tutaj nasze drogi się rozchodzą odnośnie czy instalujemy modyfikację typu OptiFine która nie potrzebuje modów typu Forge,Modloader itp.

Droga nr 1:
9. Otwieramy za pomocą Winrar/7zip ściągniętego wcześniej OptiFine (pod wersję 1.6.2 w tym przypadku) i wsadzamy do naszej biblioteki "1.6.2" pliki OptiFine

Droga nr 2:
9. Tutaj jeżeli chcemy posiadać np. Inventory Tweaks czy inne znane modyfikacje, które potrzebują Forge do obsługiwania
10. Ściągamy Forge i jego pliki wrzucamy do biblioteki "1.6.2"
11. Odpalamy minecrafta i czekamy na zładowanie się Forge
12. Wyłączamy minecrafta
13. Dodajemy modyfikacje typu OptiFine (jeżeli chcemy)
14. Jeżeli nie w .minecraft pojawił się folder "mods" ---> tam dodajemy modyfikacje, które tego wymagają (na stronach powinno być opisane gdzie wsadzić dany plik)

Uwaga! Forge posiada własne "META-INF" więc po wgraniu Forge KATEGORYCZNIE ZABRANIA SIĘ USUWANIA TEGO FOLDERU!

Mam nadzieję, że pomogłem! Jeżeli czegoś nie rozumiecie mogę wytłumaczyć coś jaśniej (dodać ss'y)! Wystarczy napisać!

Jeżeli coś się wam zepsuje polecam usunięcie całego folderu znajdującego się w "%appdata%" i ścgiągnięcie go na nowo. Pozdrawiam!

Resourcepacks:

1. Ponownie wchodzimy w %appdata%
2. .minecraft
3. Szukamy folderu resourcepacks
4. Dodajemy tam texturkę którą chcemy posiadać!

To tyle z wgrywania texture packów smile.gif

5vwxw5.png

• 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [TuT] Jak wgrac Mody/TxT do Launcher CraftGames ! :D   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...