Skocz do zawartości

[Zostanę] Oferuję Forum IPB z Licencją

T3RROR°

Rekomendowane odpowiedzi

niepolecam to zwyczajny oszust po kilku dniach i wynagrodzeniu znika wraz z forum bez śladu ....

Och do prawdy ? Możesz to jakoś udowodnić ? Bo bezpodstawne zarzuty każdy może napisać.

Współpracuję z kilkoma osobami i to już od dłuższego czasu i jakoś ich fora również stoją i nikt się nie skarży.

Hejtujesz każdy mój temat w tym dziale, można wiedzieć o co ci chodzi ? Nawet cię nie znam.

Nikt bez powodu tak nie piszę, chociaż zdarzają się przypadki więc raczej chciałbym wiedzieć co "zrobiłem" nie tak, skoro tak jak wyżej wspomniałem nawet cię nie znam i nie miałem z Tobą do czynienia.

lg9a.png

Ja bym na taki układ osobiście nie poszedł.

Moim zdaniem masz za duże wymagania, przynajmniej jak na mnie.

Reklamuje ci forum wtedy (masz $$$ z reklam większy) i jeszcze ci mam za to, że ci forum reklamuje płacić :O

Dziwne wymogi moim zdaniem ale osoba chcąca zaoszczędzić na licencji ma w miarę okej ofertę.

Moim zdaniem 600 zł na tą licencje to nie strata.

Ale polecam T3rror'a, bo na pewno komuś pomoże :)

linki poza mpc

@Up.Licke można już kupić za 100/200zł jak masz znajomości :]

quest MPC_Shirek begin
state start begin
when Shirek.chat."Zostaw Mi Like" with pc.level >= 1 begin
say_title("Shirek:")
say("Jeżeli ci pomogłem")
say("zostaw motywującego like!")

Nie polecam.
Współpracowałem z nim dość sporo czasu. Na początku było dobrze, przed chwilą dowiedziałem się, że oddał MOJĄ nazwę serwera jakiemuś typowi, wciskając, że jest jego.

+ po stworzeniu forum, nie spodobało mu się to, że za długo robię serwer i nawet na GG nie raczył odpisać.

Pozdrawiam i myślcie z kim się zadajecie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zostanę] Oferuję Forum IPB z Licencją   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...