Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Restawianie Serwa Na Zepsutych Plikach


Scrimer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tj. jakbym usunal serwa w VPC i zrobil z tych samych plikow to czy by znikneły błędy a wszystkie rzeczy(itemki, epickie,hwangi, gracze, spolszczenia itp.) zostaly by zachowane?

Opublikowano

A moge sobie chociaż zrobić ich backupy - tj. w Navi, mob_proto,player,item, item shop, refine_proto itd.?ale mam zrobic backupy pojedynczych tabelek czy wszystkiego muszę?

i te backupy wrzucic do czystego serwa

Opublikowano

jasli mozesz sie zalogowac do FreeBSD to bedziesz mógl chyba ze serwer ci się zjebał do konca ze nawet po zalogowaniu sie nie mozesz wbic do fillezilla/navicat i backupy polecam robic prez fillezille var/dc/mysql/player chyba taka scieszka nie pamietam

sygnaz.jpg
Opublikowano

Mi chodzi czy mam wszystko z navi backupnąć czy tylko te rzeczy które chce - Gmlist, Account, Player, item_proto, item shop, refine proto itp...

Opublikowano

Nie da się... serwer już niestety kaput. A jeśli byś chciał skopiować np item_proto to już za późno bo do fillezilli nie wbijesz, wyskoczy Ci błąd.

Więc nie możesz już żadnego backupa zrobić czy skopiować pliki....

Już za późno.... trzeba od nowa stawiać serwer

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...