Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4][FRAKCJE][45 slotów] xGuilds - Zacznij swoją przygodę już dziś!


Danelow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

578_skrypty_danelow.png

Zacznijcie swoją przygodę w świecie wojen!

446_linia.png
Adres IP: xguilds.gomc.pl lub sph.owncraft.pl:7000
Sloty: 100
Non-Premium: On
White-List: Off
Nether: On
Potwory: On
Gildie: On
446_linia.png
[======]INFORMACJE
[======]

Na czym polega nasz serwer?:
Na naszym serwerze liczy się dobra zabawa.
Dla nas nagrodą jest satysfakcja, że graczom powodzi się na serwerze i chętnie tutaj wracają.
Admini są uczciwi i przede wszystkim pomagają jak tylko mogą.
Każdy kto chce dobrze się bawić mógłby u nas grać =)


Przydatne komendy:

/f help - Pomoc w pluginie Factions.
/vip ; /svip ; /provip - Informacje o kupnie.
/admini - Pokazuje Administracje.
/pomoc - Ogólna pomoc na serwerze.


446_linia.png
Zapraszamy serdecznie!
Administracja xGuilds.


Ciężko jest żyć lekko..

Opublikowano

Nie Polecam tego serwera, dostałem bana za to że napisałem bo ściągneli mape od Serwera "IceCrafters" administracja nie umie pisać a napisał w regulaminie Proszę o poprawną polszyczyzne Przykład jego pisowni "oni od nas ściągneli idioty", "Nie podoba sie to wyjć" , "Zarasz dostanie Bana"

Opublikowano

Nie Polecam tego serwera, dostałem bana za to że napisałem bo ściągneli mape od Serwera "IceCrafters" administracja nie umie pisać a napisał w regulaminie Proszę o poprawną polszyczyzne Przykład jego pisowni "oni od nas ściągneli idioty", "Nie podoba sie to wyjć" , "Zarasz dostanie Bana"

Admin nawet nie broni swojego serwera czyli ten serwer to JEDNO WIELKIE G....

Opublikowano

@UP

1. Admini siedzą ile tylko mogą. To, że według ciebie skopiowaliśmy mapę, nie oznacza, że tak się stało. Mapę uzyskaliśmy od administratorów tamtego serwera tylko i wyłącznie, gdy ją przerobimy. Więc nie możesz nas oskarżać.

 

@TOPIC

 

@ref

Ciężko jest żyć lekko..

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...