Skocz do zawartości

[Pytanie] Karthus

sony748

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że da rade.

Strasznie łatwo jest nim farmić, do tego możesz wejść pierwszy w TF'a, odpalić E, następnie zhonye, a Twój team zrobi reszte. Gdy przeciwnikom zostaje mało HP, puszczasz ulta.

Jest też druga opcja, że przed team fightem stoisz gdzieś obok, puszczasz ulta, i dopiero wtedy się wbijasz.

No, i jeśli masz trochę ogarnięty team, TF wygrany.

279981407253602336505.png

oddasz jednego killa i jestes strasznie w dupie :<

Jak postać która potrafi farmić normalnie spod swojego turreta może być w dupie nawet jeśli odda killa? Przecież karthus ma jedną z lepszych afk farm więc to jest nie możliwe.

@Top

Karthus jest troszkę zależy od swojego teamu przed lategame gdzie jego dmg jest nieziemski, ciężko jest nim raczej carrować <brak mocnego cc, słaby roam, niski dmg bez itemów) Są do tego lepsze picki.

652601399840421198520.png

Ja nim ostatnio ciagle gram i widze ze latwo nim carryowac. To ja pisalem w jakis postach ta taktyke revive tp z tymi spellami team fight na 100 wygrany mozesz się wbic nawet 1 vs 5 i zrobic baaardzo duzo. Jest to swietna postac, polecam. Ale pamietaj ze w early nie powinienes walczyc, only farma

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

a jak kassa jest zbanowany? Co czesto sie zdarza.

Nie mow mi ze wszystkie postacie, ktore pickasz to kontry na karthusa :D

jesli jestes w +gold to rozumiem bo jak kolega gramsamboban napisal. Tam juz jest zupelnie inna meta, wiec ciezej moze byc.

snikersproject1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Karthus   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...