Skocz do zawartości

[PETY][1.6.4][DOROSLA ADAM.][MINIGRY][40s][NIE PRZEGP][RANGI Z ROZNYCH GIER][JF100%][GILDIE] WEJDZ I SPRAWDZ !

FusionJP

Rekomendowane odpowiedzi

nazwa.png

CookieMonster

ip.png

cookiemonster.csrv.pl

typ.png

Survival+Minigry+PETY

sloty.png

40

potwory.png

TAK

zwierzeta.png

TAK

pvp.png

TAK

premium.png

NIE

nether.png

TAK

wl.png

NIE

ekipa.png

Fusion - SkorpiowidZ

info.png

Gwarantujemy ekipę 18+, W najblizszych planach wykupienie domeny i teamspeaka !Serwer jest nowy mam nadzieję że pomożecie mi go rozkręcić !

Masz juz dość 20slotówek (zazwyczaj pelnych nie jest wiadomo z jakich przyczyn -.-)

prowadzonych przez dzieci ? masz już dość
zgriefowanej mapy ? masz już dość lenistwa administratorów do których
nic nie dociera i mają Cię gdzieś gdy tylko zapłacisz za vipa ? TO JUZ
KONIEC !
przedstawiamy CookieMonster-Serwer dopracowany ,tworzony przez
doświadocznych techników i wciąż budowany przez znakomitych budowniczych !

na
serwerze są takie atrakcje jak np.. hide n seek ,PETY - ktore mozna przerabiac i mozna na nich jeździć, spleef ,frakcje i
Mcmmo.. częste eventy przy wiekszej ilosci graczy (spleef / wyscigi
plywackie / ox / parkouri wiele innych!

DZIS EVENT !

jak bedzie wiecej ludzi

spleef event agrody wypasione ^^

Co do administracji, góra 15 lat. Napewno nie ma 18 lat, popełnia dzieśiątki błędów ortograficznych w jednym zdaniu (przeżyjecie zawartość oraz profil autora tematu nie licząc tematu)..

Administracja wita sie z graczami na "elo {nick}"

Serwer często stoi pusty, a gdy już to nawet 10-20 graczy nie przekracza.

Tytuł tematu: [DOROSLA ADAM.] co to znaczy?

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Co

do administracji, góra 15 lat. Napewno nie ma 18 lat, popełnia

dzieśiątki błędów ortograficznych w jednym zdaniu (przeżyjecie zawartość

oraz profil autora tematu nie licząc tematu)..

Administracja wita sie z graczami na "elo {nick}"

Serwer często stoi pusty, a gdy już to nawet 10-20 graczy nie przekracza.

Tytuł tematu: [DOROSLA ADAM.] co to znaczy?

administracja ma ponad 18 lat ja mam 19, 2 H@ ma 21 - moderator ma 18 a milicjant 19 ... to nie admin tylko plugin essentials wita nowego gracza ... administracja nie popełnia błędów ortograficznych NIGDY - może podaj screena lub przykład .. a co do tematu to popełniłem literówkę ale już poprosiłem moda o zmiane ..

pozdrawiam internetowych hejterów ! penerzy się szerzą !

administracja ma ponad 18 lat ja mam 19, 2 H@ ma 21 - moderator ma 18 a milicjant 19 ... to nie admin tylko plugin essentials wita nowego gracza ... administracja nie popełnia błędów ortograficznych NIGDY - może podaj screena lub przykład .. a co do tematu to popełniłem literówkę ale już poprosiłem moda o zmiane ..

pozdrawiam internetowych hejterów ! penerzy się szerzą !

Tak? Essentials wita graczy, nie jestem ****, w sprawy serwerowe angażuje sie od 1.0.0, wiem więćej cała wasza administracja razem wzięta. Chyba wiem jak odróżnić administratora od pluginu..

Naprawdę mam ci wymieniać błędy ortograficzne które popełniłeś w postach, tematach? Oraz masa błędów w prezentacji..

-----

Serwer nawet nie ma orginalnej nazwy, cookiemonster - widziałem ponad 3 serwery z taką nazwą a w tym jeden 128 slotów..

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

administracja bardzo dobrze ogarnia serwer. podaj przyklad moze .. nie mam zamiaru placic za reklame ... mapa byla budowana przez miesiac przez budowniczego ... serwer nie ma lagow a teleporty dzialaja ... pluginy sa profesionalnie edytowane i dobrane .. nie znasz pluginow .. co za osiol... nie moja wina dzieciaku ze masz woodenpc .....

waleni hejterzy .... umrzyjcie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [PETY][1.6.4][DOROSLA ADAM.][MINIGRY][40s][NIE PRZEGP][RANGI Z ROZNYCH GIER][JF100%][GILDIE] WEJDZ I SPRAWDZ !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...