Skocz do zawartości

[Inne] Proszę o ocenę mojej strony ;)

Savien

Rekomendowane odpowiedzi

@Matzar

wystarczy poczekac az sie wczyta obrazek 1349px × 1263px i juz widac adres a wtedy mozna sobie poogladac kod :)

@Savien

ja bym sie przyczepil do konstrukcji

<a href="#"><font color="212121"><span>

po jakie licho tyle tego ladujesz? po pierwsze <font> to juz epoka dinozaurow, a po drugie mozna tak ostylowac <a> zeby wygladalo tak jak sobie wymysliles :)

i jeszcze to mnie kluje w oczy ;)

<center><div class="logo"></center></div>

po pierwsze <center> jest juz tam gdzie <font> a po drugie kolejnosc otwierania i zamykania tagow

np Twoja stopka

<center><b><font color="000000"><span style="text-shadow: 0px 0px 6px #000000;">Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2013 Ashion.pl</span></font></b></center>

moze wygladac tak

<div style="text-shadow: 0px 0px 6px #000000; font-weight: bold; color: #000; margin: 0 auto;">Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2013 Ashion.pl</div>

zobacz jak wyglada Twoja strona w 3D
https://www.dropbox.com/s/bvfnhq5hkw3gidx/ashion_3d.png

Lepiej jest nie odzywać się wcale i pozwolić ludziom myśleć, że jesteś glupi, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain

Strona dość nie dopracowana, tak jak layout, stopka zbyt rzuca się w oczy nie gra wspólnie z całym stylem zastosowanym na forum, ale mimo wszystko jest schludnie.

Ocena? dałbym 40%-60%

Na gg i skype jestem rzadko, aby się umówić pisać na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Inne] Proszę o ocenę mojej strony ;)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...