Skocz do zawartości

Nie mogę usunąć pliku z programy i funkcje, win7

Plesniawek#

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Miałem zainstalowanego clienta prywatnego serwera Metin2, a mianowicie Balmorę. Potem ją usunąłem. Miałem mało miejsca na dysku C więc usunąłem tam plik balmora.msi, bo nie wiedziałem, że jest taki ważny. Teraz Balmora jest tylko w panelu sterowania>programy i funkcję i nie mogę jej usunąć przez brak tego pliku balmora.msi. Gdy chcę zainstalować nowo pobranego clienta to pierw tam jest odinstalowywanie starego i również nie mogę przez brak pliku balmora.msi. Szukałem w google i znalazłem o usunięciu z rejestru. Tzn. klika się klawisz windows+r, wpisuję coś tam i mam ten edytor rejestru, wchodzę po kolei w jakieś foldery, na końcu jest unistall i są te pliki rejestru. Są tam programy/pliki które znajduję się w panelu>programy i funkcje. Znalazłem ten plik Balmora.pl którego nie mogę usunąć z panelu, usunąłem tam jego rejestr, a to nadal jest w panelu i nie mogę zainstalować clienta normalnie. Napisałem już do supportu serwera, lecz ludzie mówią, że tam nikt nie wchodzi. Na ts administracja bd dopiero jutro i to jeszcze nie wiadomo czy uda mi się kogoś tam złapać. Proszę o pomoc, nagradzam like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Nie mogę usunąć pliku z programy i funkcje, win7   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...