Skocz do zawartości

[Pytanie] Serwer mini-games wypali?

azusekpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar stworzyć serwer z mini-grami typu:BomberCraft,Freeze-Tag,Spleef,Hockey,HorseRacing,CTF,TDM,LAVA SURVIVAL,Bow spleef,TNT run,Zombie vs Player,Temple Run,Tower Bulid. Dokładnie z takimi mini-grami i dodawać czasem nowe mapy oraz nowe mini-gry ;).Na początek byłoby 40-50 slotów.Dodawałbym później jakieś nowe mini-gry typu adventure itp ;).Jeżeli myślicie że wypali taki serwer i będzie sporo osób na tak to zacznę szukać budowniczych oraz technika na pomoc w budowie ;).Pluginy już mam ale trzeba wszystkie poznać co i jak :).

@EDIT dodałbym tam później więcej mini-gierek stopniowo.np.Plugin adventure że można grać z 4 innymi graczami na mapce rozwiązywać zagadki itp..(Taki escape) :) Polski a nie żadne angielskie napisy na tabliczkach że połowa nic nie zrozumie ;).

Musimy poszukać sponsora ekipa już jest :) mamy technika oraz 2 administratorów.Teraz sponsor a ja dam technikowi pluginy skonfigurujemy je i wrzucimy na serwer zrobimy mapę i do dzieła! :D Zrobimy tak że na spawn nie będzie czatu coś w stylu hyPixel że klikniemy prawym na compass i mamy do wyboru minigry

40 slotów? Beka. Nawet 3/4 pluginy dobrze skonfigurowane nie spełnią wymagań jakie narzucają przy 40 aktywnych graczach. Na tych 40 slotach to sobie zrób serwer pvp, z szablonu. Nie bierz się za coś o czym nawet nie masz pojęcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Serwer mini   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...