Skocz do zawartości

[Pytanie] Podpinanie już gotowej strony pod CMS.

bzikus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie, mam już gotową stronę w html i css napisaną, jednakże nie o to chodzi.

Próbowałem już podpinać pod cushycms, jako zewnętrznego cms, ale jednakże nie podoba mi się sposób w jaki edytuje tekst.Chodzi mi o "podpięcie"-"zainstalowanie" etc. - strony pod Joomla lub WP . Chodzi mi o własnoręczne przygotowanie szablonu do takiego oprogramowania, zamontowanie go oraz przygotowanie miejsca pod posty.

Potrafię już tworzyć statyczne strony, jednak to nie to samo... Zależałoby mi na jakiejkolwiek kontroli nie przez kod, a przez obrazkowe i przejrzyste CMS.

Wystąpił też problem z instalacją spolszczenia w joomli, gdy wybieram plik wyskakuje "cannot move this file", ale to nie problem, po angielsku też sobie poradzę ;).

Oczywiście mam też to na celu, bo wykonując dla kogoś stronę, na pewno tej drugiej osobie by zależało na edycji, bez zagrożenia zniszczenia szablonu, czy grzebania w kodzie.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy.
~ Albert Einstein

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Podpinanie już gotowej strony pod CMS.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...