Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 SG Halloween. Rekrutacja Moderatorów. Drobne zmiany


BeQuiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!
W ciągu kilku dni serwery zostaną wyłączone w celu dodania Halloween'owej aktualizacji.

 

 

 

Co zostanie dodane?

-Nowe pety(bonusu na razie są nie znane).

4U396.jpg


-Jednorożce <3 <3 <3



4U3aJ.jpg

-Kostium oraz fryzura

4U3cw.jpg

Zostatnie dodany również outfit Pustynny oraz 3 feniksy( poniżej zdjęcie trzeciego)

4U3ez.jpg


Co będzie można dropnąć?

 


- Puzzle Box - Będziesz musiał odpowiedzieć na trzy pytania powiązane z metin2, jeżeli się pomylisz szkatułka zniknie i pozostaniesz bez nagrody.

-Curse Ring - Umożliwia przemienienie gracza w losowego moba/npc( w kowala też :D)


Drobne zmiany


- Buty wiatru będą zdatne do hądlu
- Eliksir odporności na magię zamiast dawać 10 % na magię będzie dawał bonus 5 int, Zmieni się również jego nazwa.
- Eliksir ataku zamiast dawać 50 wartości ataku będzie dawał 5 siły, zmieni się również jego nazwa.
- Drobne poprawki w misji powiązanej z zabiciem króla pająków
- Inne bugi client-side.


Nad czym teraz developerzy pracuje?

 


- W tej chwili skupiają się na dodaniu nowych ryb w wodzie(może zając troszkę czasu).


Rekrutacja na Moderatorów otwarta!

 


Wkrótce ogłosimy dwóch(lub więcej) nowych moderatorów, jeden z nich będzie odpowiedzialny za Turecką część społeczności.
Potrzebujemy jeszcze wolontariuszy gotowych być przedstawicielami Polskiej i Rumuńskiej społeczności
Być może będziemy jeszcze potrzebować jednego lub dwóch moderatorów dla Schinso.
Swoje Aplikacje możecie wysyłać na [email protected]


Handluj z GM'em


Przypominamy że już od jutra będziecie mogli skorzystać z pomocy GM całkowicie za darmo przy handlu kontami i gold'em!

 

 

 

 

Pozdrawiam BeQuiet

 

PS: źródło

http://forum.metin2.sg/forum/the-game/general-discussion/350851-halloween-new-moderators-and-miscellaneous-changes

 

Opublikowano

Solymr zawsze możesz się przenieść :) tzn zacząć od nowa na sg, zapraszam do Jinno.

Ostatnio gadałem z GA, i powiedział że mają 1.5k+ unikalnych ip dziennie, a w tym momencie co pytałem było 800 kont( nie licząc sklepów online)

 

Jeżeli ktoś się boi że ping będzie jakiś szalony ponieważ jest to serwer z innego kontynentu zapraszam do zrobienia małych testów:

pierw włączyć cmd.exe i wpisać ping metin2.pl następnie ping metin2.sg

mi wychodzą takie same, lub nawet ciut lepsze wyniki na korzyść sg.

Opublikowano

Solymr zawsze możesz się przenieść :) tzn zacząć od nowa na sg, zapraszam do Jinno.

Ostatnio gadałem z GA, i powiedział że mają 1.5k+ unikalnych ip dziennie, a w tym momencie co pytałem było 800 kont( nie licząc sklepów online)

Chyba będę nagrywał lets playe z tego serwera ale buffke mam u czerwonych a tam 3 osoby przez 2h były :P Jeden 90lv wyzywał moją szamankę 40lv bo nie miał się z kim bić

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

ano czerwoni świecą pustkami, tak było od początku serwera, zaloguj się w jinno :D

 

 

Informacja odnośnie puzzle box; szansa na ich drop wynosi trzy na tysiąc, zawierać będą tylko rzeczy z item shop'a.

Przez tydzień da się na nich troszkę zarobić, szacowana cena to 5-7kk(taka była wartość Aniversary gift, a puzzle box'y są identyczne)

Opublikowano

Ja gram w czerwonych, mamy polską gildię "Czarnobyl" fakt, mało osób jest w shinsoo, ale i tak i tak fajnie się dosyć gra :)

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Ja gram w czerwonych, mamy polską gildię "Czarnobyl" fakt, mało osób jest w shinsoo, ale i tak i tak fajnie się dosyć gra :)

jak byłem wieczorem to nawet 1 sklepiku nie było. Wiadomo ile jest ludzi dziennie?

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Ja gram w czerwonych, mamy polską gildię "Czarnobyl" fakt, mało osób jest w shinsoo, ale i tak i tak fajnie się dosyć gra :)

Kiedyś w shinsoo roiło się od graczy.

Dziś sytuacja wygląda jak wygląda..

Opublikowano

Zarex to był krótki okres czasu :P zazwyczaj tak było że najbradziej popularnym królestwem byli niebiescy, lecz oni nie mieli organizacji, następnie czerwoni lecz tam nie było ani organizacji ani dobrych w pvp xD a na końcu żółci za to najlepiej zorganizowani i najlepsi w pvp.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...