Skocz do zawartości

[Pytanie] RP z allegro

Loth Sugan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupowal ktos moze kiedys rp z allegro? Moglby ktos mi wytlumaczyc jak to dziala mniej wiecej?

Na kazdej aukcji kupuje sie kody. Tylko gdzie sie je wykorzystuje? Bo z tego co wiem to one musza sie jakosc laczyc ( jak kupujemy 3 kody zeby dalo 2600 a nie 2200). Wiec chyba nie w polu zrealizuj kod ?

Czy wie ktos moze co to za specjalny gratis z tej aucji? http://allegro.pl/league-of-legends-rp-riot-points-3-minuty-gratisy-i3612277933.html

Kupowal ktos rp od tego goscia?

u1lc.png

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale kolo sprzedaje 800 RP za 22.50, podczas gdy można kupić te 800 RP legalnie, bezpośrednio w grze za PSC za 20 zeta? Gdzie tu sens?

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale kolo sprzedaje 800 RP za 22.50, podczas gdy można kupić te 800 RP legalnie, bezpośrednio w grze za PSC za 20 zeta? Gdzie tu sens?

U niektórych w mieście choć w sklepie jest możliwość kupna psc, to sprzedawcy nie wiedzą nawet co to jest..

652601399840421198520.png

No właściwie racja, mieszkam w Łodzi i nawet tu są z tym problemy, a co dopiero w mniejszych miastach.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Ale możecie zrobić przelew 20 PLN legalnie w grze! i dostać tyle samo :O. Gdzie tu sens? Gdzie logika? Ludzie robią przelew 22,5 żeby dostać 840 RP. A wejdziesz w zakładkę kup rp --> przelew wybierasz walutę, kwotę i gotowe :)

58395_13_03_11_1_33_49_2.pngJeżeli pomogłem daj + ;D

50 postów [x]

100 postów [x]

150 postów [ ]

200 postów [ ]

350 postów [ ]

500 postów [ ]

Zapewne dostaniesz KOD na PSC, który po prostu wpiszesz w polu KUP RP za Pomocą PaySafeCard i za tą daną kwotę.

Radze Ci się postarać o poszukanie w Twoich sklepach w mieście PSC ponieważ wyjdzie Ci taniej i przynajmniej będzie bezpieczniej.

Jak dostaniesz KOD (zależy jaka kwota) klikasz na daną ilość i wpisujesz po prostu KOD I dostajesz RP :)

PŁYTA GŁOWNA: ASRock Z97X Killer  |  PROCESOR: i5 4690k @4.5 GHz + Macho Black White  |  KARTA GRAFICZNA: MSI GTX 770 2GB   |  RAM: G.Skill TridentX 16GB 2400MHz CL10  |  ZASILACZ: Chieftec CTG-600-80P 600 W  |  SSD: Crucial MX100 256GB  |  OBUDOWA: Zalman Z3 Plus  |  MONITOR: Eizo FS2434  | MYSZKA: Razer Deathadder Chroma   |  PODKŁADKA: Zowie G-TF Speed   |  KLAWIATURA: Microsoft Sidewinder X6  |  SŁUCHAWKI: Takstar HD2000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] RP z allegro   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...