Skocz do zawartości

Samara morgan In real life :D

ProAntyCHeats

Rekomendowane odpowiedzi

coś w stylu co wykonuję SAWardega Nie jest to pod żadnym pozorem kopiowanie od niego pomysłów po prostu on zapieczętował ten pomysł w swoim mieście a my w własny ponieważ mało osób sie w to angażuje my tez postanowiliśmy to robić

Przykładowy filmik.
nasz 1 filmik i 1 taki wyczyn dopiero zaczynamy wiec prosze o wyrozumiałość
akurat w tym żarcie nie chodziło o to by straszyć ludzi tylko patrzeć jaka bedzie rekcja na taką postać
wiec jak ktoś chce dodać łapke w dół bądz komentarz typu "Bez senus nikogo nie straszycie"
to nie ma to sensu bo to bylo celowe.

Nie zmuszam ale zapraszam do subskrybcji juz w następnych filmikach bedzie HD! nie 480p.

http://www.youtube.com/watch?v=ep1wkfYsAYk LINK OD FILMU

Dziękuje wszystkim za szczere i miłe opinie takie coś naprawdę motywuje i daje mi wiele do zrozumienia.
Nie chodzi tu tylko o to ze kopiowałem od SaWardęgi i juz jestem słaby na celu to ma by spędzać czas kreatywnie a nie tylko przed PC/Konsolą/Tv itp..

Kamerzysta powinien być ukryty, bo inaczej ludzie wiedzą, że to żart... 2/10

Mogliście coś takiego o zmroku zrobić :)

O zmroku też robiliśmy rekcja ludzi była bezcenna zdarzało się ze ludzie zmieniali kierunek w którym szli lub przyśpieszali chodu :D

nawet kamerzysta nie musiał sie ukrywać ponieważ kamerzysta z kilkoma innymi osobami wdał się w role osby która to nagrywa nie wiedząc co to jest

dodawaliśmy komentarze przy ludziach/wdawaliśmy sie w rozmowy z nimi na temat postaci Samary by to urzeczywistnić i wyszło to całkiem nieźle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Samara morgan In real life :D   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...