Skocz do zawartości

[War Rock] Przyczyny crash'ów

kis0ogura

Rekomendowane odpowiedzi

Hack Detected / Crash

Jest kilka sposobów na naprawienie tych dwóch problemów, mi osobiście pomogły 2 więc jest pewność że działają.

W tym poradniku, postaram wam się przedstawić mniej więcej co i jak zrobić, aby to naprawić.

Bez owijania przejdźmy do sedna sprawy.

1. Pierwszą i w sumie najważniejszą czynnością jest oczyszczenie komputera poprzez np. CCleaner osobiście używam i sprawia dla mnie dobre wrażenie ;)

2. Jeśli komputer mamy mniej więcej oczyszczony a błąd dalej nas męczy, warto powyłączać programy nie potrzebne. Jeśli to nie pomoże, dla testu spróbujcie wyłączyć wszystko w tym Antywirusa oraz zapory.

Mi na tym etapie pomogło,

3.Następny sposób ->Start > Uruchom > services.msc > PnkBstrA/ PnkBstrB i tutaj dajemy im tryb wyłączony. Jeśli Ci to pomoże i nie chcesz tej fukcji ponawiać przy każdym włączeniu komputera, przejdź w Start > Uruchom > msconfig > Uruchamianie > Odznacz PnkBstrA i PnkBstrB zapisz i zrestartuj komputer.

4. Kolejnym sposobem jeśli wcześniejsze nie zadziałały jest taki: Klikamy prawym przyciskiem myszki na ikonkę warrocka -> Właściwości -> Zgodność -> Uruchom ten program w trybie zgodności z: Windows 2000 lub XP.

Natomiast jeśli miałeś/aś to wcześniej zaznaczone, odznacz dla testu czy coś zmieniło.

5. Ostatnim sposobem, jeśli nie pomogły te wyżej jest reinstalacja gry, natomiast jeśli i ona zawiedzie, zostaje Ci całkowity format dysków (Wszystkich, od C aż do tych na którym masz gry/zdjęcia).

Jeśli wszystkie 5 podpunktów zawiodło, nie pozostaje nic innego jak napisane ticketa, może z ich strony nadejdzie wiadomość co i jak zrobić, chodź te odpowiedzi sami wiecie jakie są..

Cóż, tyle z mojej strony.. Przeszukując tutoriale, nie znalazłem nic takiego więc wydaje mi się że nie było, jeśli się mylę temat do usunięcia.

PS: Znalazłem jeszcze 2 sposoby na to, lecz dopiszę je gdy otrzymam zgodę autora :)

Nie wysyłaj ?

Tutaj nie ma za dużo kombinowania, co prawda błąd się trafia wtedy gdy nie mamy pewnego pliku w grze.

Jak zaradzić temu ?

Wyłączamy zaporę systemową, antywirusa i kliknij "check files "

Loguję się i nic?

Kolejny problem przez który powstaje dużo tematów a rozwiązanie jest najprostsze :)

Gdy po zalogowaniu do gry przez stronę/grę nic się nie dzieje odpowiedź jest jedna - czekaj.

Dzieje się tak gdy nexon konserwuje, naprawia serwery..

Co prawda widać że niby ludzie grają, że jest trochę zapełniony ale to jest poprostu błąd.

Dopisałem jeszcze 2 częste problemy, myślę że tut jako tako może pomóc, ale nie wiem, czy bardziej nie było by opłacalnie wczepić ten temat w ten :

http://www.mpcforum.pl/topic/213689-tut-problemy-z-wr-to-ju-nie-problem/

• 3 miesiące temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [War Rock] Przyczyny crash'ów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [War Rock] Przyczyny crash'ów   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...