Skocz do zawartości

Administracja...

TrocheSmutne

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi, że muszę umieszczać ten temat w tym dziale ale niestety nie mam innego wyboru... Dnia 14 października dostałem perma za tzn. trolling od administratora RCMF1902 . Do tej pory, przed zbanowaniem miałem 5 pkt warnów, na forum jestem już od roku i przez ten cały czas pisałem tylko konstruktywne wypowiedzi :X a 4 ostatnie posty, może nie były zbyt inteligentne, ale nie były też w żaden sposób obraźliwe dla kogokolwiek zadecydowało o tym że zostałem zbanowany. Dodatkowo administrator ten nie umieścił bana w dziale "Zbanowani" przez co nie jestem w stanie odwołać się od niego, dlatego pisze ten temat tutaj..

Dlaczego uważam, że ban był niesłuszny?

Po 1. W regulaminie jest napisane, że za UCIĄŻLIWY trolling można dostać bana na 30 dni + 15 pkt warnów.. To co ja napisałem.. to nie był nawet uciążliwy trolling, a mimo to dostałem perma, zrozumiałbym to gdyby moje konto było nowe.. nie miałbym innych postów niż te "trollujące" ale tak nie było.

Po 2. Pierwsze co zrobiłem to napisałem do RMCF1902, który dał mi bana, lecz niestety nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, żadnego uargumentowania, nawet jak poprosiłem o umieszczenie tematu z moim banem w dziale "Zbanowani" , także zostałem olany :(

Uważam że troche przesadziłem ale mam nadzieję, że ktoś z administracji postawi siebie na moim miejscu i zrozumie dlaczego tak domagam się o unbana/skrócenie do 30 dni. Mój nick: XreatiVe

TurtleTheCat_na_44_2_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Administracja...   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...